
Tatry sú pre poslankyňu Tabák miestom TRAPASOV: Opäť sa chcela UKÁZAŤ, no zase sa strápnila
Poslankyňa Sme rodina Romana Tabák je milovníčkou našich veľhôr. Až tak, že od samej lásky k nim sa v minulosti vykúpala v chránenom horskom potoku v oblasti Tatier. Teraz tam zavítala opäť. A zase prekvapila.
Tatry sú pre poslankyňu Tabák miestom TRAPASOV: Opäť sa chcela UKÁZAŤ, no zase sa strápnila
Poslankyňa Sme rodina Romana Tabák je milovníčkou našich veľhôr. Až tak, že od samej lásky k nim sa v minulosti vykúpala v chránenom horskom potoku v oblasti Tatier. Teraz tam zavítala opäť. A zase prekvapila.

Kto by si nepamätal, ako sa poslankyňa Tabák vlani koncom júla schladila v horúčavách v jednom z horských potokov. Poslankyňa pobúrila nielen verejnosť, ale aj ochranárov, keďže Tabák porušila jedno z mnohých nariadení chránených tatranských území.
Trapas v potoku
Prípad zašiel až tak ďaleko, že sa mu začal venovať samotný TANAP a jeho šéf osobne, zákonadarkyňa dokonca musela zaplatiť pokutu. Romana Tabák potom nadviazala spoluprácu s TANAP-om a opäť sa v potoku kúpala, avšak jej wellness vo voľnej prírode bol úplne legálny a s požehnaním úradov.
Poslankyňa sa zhostila úlohy akejsi influencerky s cieľom vysvetliť ľuďom, ako sa správať v prostredí národného parku. Teraz sa Tabák vybrala do Tatier opäť. Našťastie, v tatranskej prírode škody priamo nenapáchala, no opäť sa predviedla na sociálnej sieti.
Článok pokračuje pod fotografiou.

Tabák klesá vysoko…
Uplynulý víkend sa Romana Tabák pochválila záberom z turistickej atrakcie. Vybrala sa do Bachledovej doliny a odfotila sa na chodníku v korunách stromov, ktorý okomentovala hláškou „never get too high or too low.“ Poslankyňa na preklad evidentne využila Translator, ktorý jej tento text doslova preložil ako „nikdy neklesajte príliš vysoko alebo príliš nízko“. Práve tento preklad vložila do fotografie, ktorú zverejnila na sociálnej sieti.
Slovný výraz sa prekladá ako „nikdy sa nedostaňte príliš vysoko alebo príliš nízko“ a vychádza z kontextu, keď človek sa v rôznych situáciách môže cítiť majstrom sveta a lietať príliš vysoko a naopak, klesať na duchu. Mimochodom, toto slovné spojenie je známym výrokom Baracka Obamu, ktorý ním poukázal na „zlatú strednú cestu“ a rovnováhu.
Tabák možno tentokrát namiesto ochranárov prírody zaujme akademikov z fyzikálneho ústavu, ktorí začnú zisťovať, ako sa dá klesať vysoko…
Prečítajte si aj:
- VYSMIALI tínedžerku, ktorá 70-eurovú kabelku označila za luxus: JEJ REAKCIA dostala aj výrobcu
- Podali si ho na ZÁCHODE! Rapera z USA, ktorý odštartoval kariéru na Slovensku, zmlátili
- Obrovský SMÚTOK v slovenskom hokeji: Zomrel legendárny tréner Slovana, Košíc či Zvolena
- Vyšetrovanie HRÔZOSTRAŠNEJ nehody na Zochovej ja ukončené: Koľko hrozí teraz Dědečkovi?
- Východniarske eko vozidlo? Michalovcami sa RÚTIL kontajner, Slováci sa bavia, VIDEO
- Šokujúce VIDEO známeho Slováka: Majú skoro 15, treba sem chodiť za dievčatami
- Inštalácia fotovoltiky na rodinný dom: Viete, aký VÝKON by mala mať?
- Švédske cesty brázdia deti na Porsche či BMW: Netreba im ani vodičák! Ako je to možné?
- Nové ZISTENIA o záhadnej tragédii v Petržalke: Obete boli z prominentnej lekárskej rodiny
- VIETE, ako by sa volali svetové filmy, keby ich preložil VÝCHODNIAR?
- Obrovský SMÚTOK v slovenskom hokeji: Zomrel legendárny tréner Slovana, Košíc či Zvolena
- NEUVERITEĽNÁ drzosť Hudáčka: Dovolil si napodobniť Demitru a VYŠLO mu to! VIDEO
- Východniarske eko vozidlo? Michalovcami sa RÚTIL kontajner, Slováci sa bavia, VIDEO
- VYSMIALI tínedžerku, ktorá 70-eurovú kabelku označila za luxus: JEJ REAKCIA dostala aj výrobcu
- Pomsta za zaslanie migov? Ruskí hekeri zaútočili na slovenské weby a poslali nám ODKAZ!
- Pre lajky všetko? Hlúpy turista skočil v Benátkach z obrovskej výšky rovno do kanála, VIDEO
- ŠOKUJÚCI krok bistra vzbudil vášne: Nie všetky DETI sú vítané, platia tieto pravidlá!
- Ukončili výrobu IKONICKÝCH žuvačiek: KONIEC legendy z regálov obchodov a benzínok!
- Influencerka vo videu ŠOKUJE: Išla som na plastiku, aby sa moje DETI narodili s peknými nosmi
- Zlá správa z Vatikánu: Pápež mal problém s dýchaním, je hospitalizovaný s pľúcnou INFEKCIOU