Katarína Jankeje Futbal

Na futbale padol gól, aký len tak neuvidíte: Lopta sa dostala k topoľčianskemu hráčovi a sledujte, čo nastalo!

Tak takýto moment sa nevidí vôbec často! Smutným hrdinom celej situácie je topoľčiansky futbalista, ktorý v zmätku zabezpečil víťazstvo pre súpera. Pozrite si VIDEO.

Ilustračný obrázok k článku Na futbale padol gól, aký len tak neuvidíte: Lopta sa dostala k topoľčianskemu hráčovi a sledujte, čo nastalo!
Foto: Rastislav Búgel

Počas ligového zápasu medzi domácimi Topoľčanmi a Šamorínom boli diváci svedkami naozaj raritného momentu. Celá situácia vznikla v poslednej minúte hracieho času pri rohovom kope Topoľčancov. Šamorín tesne vyhrával 1:0, domáci preto všetko vsadili na jednu kartu a do šestnástky hostí sa postavil aj topoľčiansky brankár Junas.

Rohový kop však domácim nevyšiel, lopta sa po chvíli dostala k topoľčianskemu hráčovi. Ten chcel situáciu upokojiť odkopnutím do bezpečia smerom k topoľčianskej bráne, kde za bežných okolností stojí brankár. To, že tam Junas chýba, si uvedomil bohužiaľ neskoro. Hráč Šamorína jasnú strelu už len do siete priťukol, čím si pripísal gól na svoje konto.

Len nedávno sa chlapcom doma zadarila iná kuriozita, keď sa do ich brány postavila takmer celá zostava topoľčianskeho mužstva pri nepriamom kope. Viac sa dočítate v našom článku: Kuriózne VIDEO: Na topoľčianskom trávniku padol takýto neuveriteľný gól!

Foto:ilustračné

Video: Anton Kondrla

Nevídaný kúsok predviedol topoľčiansky hráč počas zápasu
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM