Monika Hanigovská Krimi

TRAGICKÁ nehoda: Vodič zišiel z cesty, silný náraz NEPREŽIL 17-ročný chlapec! FOTO

V okrese Hlohovec sa odohrala veľká tragédia, ktorá si vyžiadala to najcennejšie – mladý život. Na miesto nešťastia bol vyslaný a tím posttraumatickej intervenčnej starostlivosti.

Ilustračný obrázok k článku TRAGICKÁ nehoda: Vodič zišiel z cesty, silný náraz NEPREŽIL 17-ročný chlapec! FOTO
5
Galéria

Obrovská tragédia sa odohrala v okrese Hlohovec medzi obcami Kľačany a Sasinkovo. „Podľa prvotných informácií mal 20-ročný vodič, z doposiaľ nezistených príčin, zísť na rovnom úseku mimo cestu a s autom VW Golf naraziť do stromu,“ informuje o tom Trnavská krajská polícia na sociálnej sieti.

Vo vozidle sa spolu s ním viezli aj dvaja spolujazdci. Vyslobodiť z vraku ich museli privolaní hasiči.

Najmladší člen posádky neprežil

„Najmladší z posádky auta, len 17-ročný chlapec, žiaľ pri nehode utrpel zranenia nezlučiteľné so životom. Vodiča museli transportovať do nemocnice vrtuľníkom. Posledného, 18-ročného spolujazdca previezla do nemocnice privolaná RZP,“ informovala polícia.

Presné príčiny a okolnosti tejto tragickej nehody sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania. Na miesto bol vyslaný a tím posttraumatickej intervenčnej starostlivosti a policajti privolali aj znalca z odboru cestná doprava.

Ďalší mladý život

„Za 5 dní vyhasol na našich cestách už druhý mladý život. Buďte za volantom a na cestách zodpovední, vždy prispôsobte jazdu stavu cesty a samozrejme, nepreceňujte svoje schopnosti,“ informuje polícia.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO: Obrovská tragédia a odohrala v okrese Hlohovec!
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM