Ilustračný obrázok k článku TRAPAS Geissenovcov na Slovensku: Carmen si pomýlila krajinu?!
10
Galéria

TRAPAS Geissenovcov na Slovensku: Carmen si pomýlila krajinu?!

Ako to už býva, okolo Geissenovcov sa stále niečo deje. Tentoraz ľudí pobavil post na instagramovom profile Carmen.

Barbara Dallosová Magazín
Barbara Dallosová Magazín

TRAPAS Geissenovcov na Slovensku: Carmen si pomýlila krajinu?!

Ako to už býva, okolo Geissenovcov sa stále niečo deje. Tentoraz ľudí pobavil post na instagramovom profile Carmen.

Ilustračný obrázok k článku TRAPAS Geissenovcov na Slovensku: Carmen si pomýlila krajinu?!
10
Galéria

Na Slovensko prišlo tornádo menom Geissenovci. Nemecké televízne hviezdy si naplánovali niekoľkodňovú rodinnú dovolenku v našej krajine.

Carmen, Robert a ich dve dcéry si pozreli Devínsky hrad, navštívili historickú Banskú Štiavnicu, naše veľhory a stihli si aj zapózovať v priestoroch parlamentu.

Dovolenka v Rusku?

Scestovaná rodinka má pochodený takmer celý svet, na Slovenku však boli Geissenovci po prvý raz. Svojrázna Carmen sa pritom nezaprela a výlet dokumentovala na svojom Instagrame.

Ako sa na milionárov patrí, dovolenkári si u nás vyberali tie najluxusnejšie hotely. V jednom z nich si Carmen spravila kúpeľňovú selfie a nechtiac ňou vyvolala rozruch. K záberu napísala, že okružnú cestu po Slovensku si aj s rodinou užíva a každý deň u nás zažívajú niečo nové.

V popise fotky chcela označiť bratislavský Grand Hotel River Park na pobreží Dunaja. Geissenka sa ale pomýlila a tagla River Park Hotel, ktorý sa nachádza v ruskom Novosibirsku.

Chybu napravila

Nevinný omyl neunikol pozornosti satirickej stránky Zomri a ľudia sa na ňom dobre zabávali. Komentujúci známu boháčku nešetrili. „Podľa mňa si mysleli, že sú v Sovietskom zväze, teda aspoň Carmen určite,“ objavilo sa v jednom z príspevkov. „Nakoniec ich teda Sulík vodil po Rusku,“ pridáva sa ďalší komentujúci.

Vlastné pošmyknutie si ale všimla aj samotná Carmen. Fotka na jej instagramovom účte stále visí, hotel je však po novom označený správne.

Sulík ako sprievodca

Admini Zomri vytvorili meme, v ktorom spomenuli istého Richarda. Z kontextu jasne vyplýva, že ide o ministra hospodárstva Sulíka. Ten sa v súvislosti s Geissenovcami skloňuje často. Bol to totiž on, kto ich na Slovensko pozval, keď sa s nimi stretol na minuloročnej výstave Expo.

Sulík Geissenovcov počas ich slovenskej dovolenky sprevádzal, za čo ho kritizoval napríklad opozičný líder Robert Fico. Minister hospodárstva si však stojí za tým, že návšteva celebritnej rodinky je pre Slovensko skvelou reklamou.

„Rozhodli sa, že nenatočia jeden diel o Slovensku, ale tri, a všetky budú vysielané počas budúceho roka,“ prezradil a zdôraznil, že každý diel dokumentárnej reality show Geissenovci – Ťažký život milionárov, má odhadom 5 miliónov sledovaní.

Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Tu už nikto nič negarantuje (všimla si Anet)

Posted by Zomri on Wednesday, May 11, 2022

Začítajte sa do ďalších zaujímavých tém

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín