Webnoviny - Svet

Trenčianska univerzita pripravuje nákup za 5 miliónov eur

WEBNOVINY.SK

Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v TrenčíneFoto: SITA/Tomáš SomrTRENČÍN 24. februára (WEBNOVINY) – Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka plánuje nákup výpočtovej techniky a informačno-komunikačných technológií za päť miliónov eur.

Informáciu zverejnil Úrad pre verejné obstarávanie vo svojom elektronickom vestníku. Formou užšej súťaže verejného obstarávania hľadá dodávateľa tovarov. Ten by mal univerzitu do štyroch rokov zásobiť novou výpočtovou technikou a technológiami. Projekt chce univerzita zaplatiť zo svojich peňazí, časť prostriedkov by mala pochádzať aj z fondov Európskej únie.

Predmetom zákazky je komplexná dodávka výpočtovej techniky a informačno-komunikačných technológií. Univerzita hľadá dodávateľa servrov a ich príslušenstva, rackových skríň, zálohovacích zdrojov, sieťových zariadení, kabeláže, diskových polí a ich častí.

Okrem toho má univerzita záujem aj o zálohovacie zariadenia, notebooky, tlačiarne, skenery, dataprojektory, monitory a IP telefón. Predmetom tendra sú aj súvisiace služby ako záručný servis, doprava, inštalácia, montáž a zaškolenie obsluhy. Lehota na predkladanie ponúk alebo žiadostí o účasť je do 4. apríla.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM