Monika Hanigovská Regióny Rôzne Zo Slovenska

Trnavčan odfotil jemnú snežnú krásu: Magická Trnava ako z rozprávky

Trnavčan Marcel Krajčo sa vybral do mesta. Popri prechádzke so psom, zachytil mesto posypané prvým snehom. Sledujte, čo sa mu podarilo vykúzliť na záberoch.

Ilustračný obrázok k článku Trnavčan odfotil jemnú snežnú krásu: Magická Trnava ako z rozprávky
8
Galéria
Zdroj: Marcel Krajčo

Sneh Malému Rímu ako keby pridal na kráse. Zvlášť v noci, pri svetle teplých tieňov tamojšieho osvetlenia, nasvietených objektov a najmä v padajúcom snehu, vytvorila Perinbaba mestu priam magické kulisy.

Takúto zimnú krásu si nenechal ujsť ani Trnavčan Marcel Krajčo známy aj ako „Zlý hipster“ a vybral sa so svojim štvornohým parťákom do centra Trnavy. „Včera (29. novembra – poz. red. ) som sa bol prejsť so psom a niečo sa podarilo vykúzliť,“ načrtol nám.

Marcel zachytil na niekoľkých záberoch magickú atmosféru mesta.

Zvečnil mestskú vežu s vianočnými stánkami, pešiu zónu, padajúce vločky pri bazilike sv. Mikuláša, či zasnežený bronzový model historického centra Trnavy. Živého modela mu na niekoľkých záberoch robil sibírsky Husky, prezývaný Barry. Ten je na záberoch zakomponovaný tak, ako keby hľadel na padajúcu snežnú krásu.

Zdroj: Marcel Krajčo

Vychutnajte si v priloženej fotogalérii Marcelovu cestu mestom, pri ktorej vytvoril takéto vydarené zábery. Trnavu, ktorú Perinbaba posypala prvým snehom.

FOTO: Trnavčan zachytil Trnavu s prvým snehom. Magické zábery Marcela v centre
8
Galéria
Zdroj: Marcel Krajčo

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trnavy a okolia

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM