Hokej

VULGÁRNY hokejový funkcionár: Ty ko*ot sku*vený! VRIESKAL Ľupták do telefónu

Búrlivý hokejový funkcionár Róbert Ľupták má mať na svedomí ďalší škandál. Na internete sa objavilo video, ako rozčúlený kričí do telefónu a nešetrí pri tom nadávkami najhrubšieho zrna.

Ilustračný obrázok k článku VULGÁRNY hokejový funkcionár: Ty ko*ot sku*vený! VRIESKAL Ľupták do telefónu
Zdroj: Mojevideo.sk/caps4321

Róbert Ľupták, bývalý majiteľ detvianskeho klubu a ešte stále aj Prešova, nedávno získal aj klub MHk 32 Liptovský Mikuláš.

Súťaž vyhlásilo mesto 4. mája. Klubové akcie ponúkalo za 79 720 eur. Do súťaže sa napokon prihlásili traja uchádzači, pričom úspešná bola firma Róberta Ľuptáka. „Víťazom obchodnej verejnej súťaže na prevod akcií spoločnosti mestského hokejového klubu MHK32 Liptovský Mikuláš sa stala spoločnosť R-STAV SK s. r. o., ktorá ponúkla na kúpu akcií sumu vo výške 151 200 eur,“ informovalo mesto Liptovský Mikuláš.

Starý známy tréner

Vlani počas decembra sa trénerom Liptovského Mikuláša stal Ernest Bokroš. Ten v úvode sezóny 2022/2023 viedol práve Ľuptákov Prešov. Po sérii prehier však v novembri 2022 požiadal o odstúpenie a klub mu vyhovel. Neoblo to však prvýkrát. Bokroš prišiel za Ľuptákom ešte vo februári minulého roku.

„Dnes za mnou prišiel tréner Ernest Bokroš a ponúkol mi svoju rezignáciu. Tréner cíti zodpovednosť za zlé výsledky a výkony, ktoré predvádzame pred vašimi očami. Ja som ale túto rezignáciu nemohol prijať. Stále stojím za trénerom, svojimi hráčmi aj fanúšikmi. V momentálnej situácii som presvedčený, že Ernest Bokroš je pre Prešov najlepší tréner,“ napísal vtedy vo vyjadrení pre klubový web prezident HC Prešov Róbert Ľupták.

Cesty oboch mužov sa tak mali opäť stretnúť v Liptovskom Mikuláši. Na webe mojevideo.sk sa 14. mája objavilo video, ktoré zachytáva Ľuptákov telefonát. „Kúpil hokej v LM a toto je prvý rozhovor s trénerom Bokrošom“, znie názov videa, ktorého autor pridal aj popis: „Pán podnikateľ, pár hodín po tom čo kúpil hokejový klub, opitý telefonuje s legendárnym trénerom.“

Spŕška vulgarizmov

„No tak si pozri na internete. Ale čo, že hráčov potrebuješ navyše…A s pánom Ľuptákom a že končíš… Akých hráčov?“ hovorí ešte pokojne Ľupták do telefónu.

Nevedno, čo odpovedala druhá strana, no po pár sekundách nový majiteľ MHk 32 Liptovský Mikuláš vybuchol: „No veď jasné, že musíš skončiť! Lebo tých hráčov, čo chceš vyhodiť, tak tam dám ty ko*ot sku*vený, vy*ebaný!“

Po tejto vulgárnej reakcii už video zachytáva aj odpoveď protistrany: „To čo bolo? Si dávajte pozor, čo hovoríte! Dobre?“ V tomto momente nasleduje ďalšia spŕška nadávok z úst neslávne známeho hokejového funkcionára. „Počúvaj ma! Dávaj si pozor, ty ko*kot! Čakám vás tu, všetkých, celé mužstvo. Rozumieš ma? Ty ko*kot po*ebaný! Feťáci sku*vení, vy*ebaní, ko*oti,“ ukončil telefonát Róbert Ľupták.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Ďalšie lákavé články

Tomuto ste predali hokej v LM pán Ján Blcháč - z denníka primátora , pán Urbanovič , pán Trizna .... Neskutočný ...

Posted by Jan Pleva on Saturday, May 13, 2023
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM