Webnoviny - Svet

Úlohy vo Vreskote ponúkli aj Ashley Greene

WEBNOVINY.SK

Ashley Greene Foto: SITA, AP BRATISLAVA 21. mája (WEBNOVINY) – Spoločnosť Dimension Films ponúkla úlohy vo štvrtej časti hororovej filmovej série Vreskot Ashley Greene, Hayden Panettiere a Rorymu Culkinovi. Rokujú už pritom i s Lake Bell. Na svojej webovej stránke o tom informoval magazín Hollywood Reporter. Dimension tak podnikli prvé kroky k obsadeniu nového Vreskotu, ktorého nakrúcanie by sa malo začať v júli.

Ako už v marci informovali zástupcovia spoločnosti Dimension Films, svoje úlohy si v snímke Vreskot 4 zopakujú Neve Campbell, Courteney Cox i jej manžel David Arquette. O scenár sa postará Kevin Williamson, ktorý napísal prvé dva filmy a bol jedným z producentov tretieho, a na režisérsku stoličku si zasadne majster hororu Wes Craven, ktorý režíroval všetky tri predchádzajúce snímky. Nový film by mal byť akýmsi „odovzdaním štafetového kolíka novej generácii obetí“, pričom Williamson už má vraj zmluvu aj na piatu časť. Americká premiéra snímky je naplánovaná na 15. apríla 2011.

Dvadsaťtriročná Ashley Greene je známa predovšetkým ako Alice Cullen z filmových adaptácií romantickej upírskej ságy Twilight, 20-ročná herečka a speváčka Hayden Panettiere stvárnila napríklad Claire Bennet v sci-fi seriáli Hrdinovia (2006 – 2010) a 20-ročný mladší brat detskej hereckej hviezdy Macaulayho Culkina Rory účinkoval napríklad v sci-fi Znamenia (2002). Ak sa trojica na účinkovaní v snímke dohodne, mala by Greene stvárniť sesternicu Sidney (Neve Campbell) Jill, ktorá bude hlavnou hrdinkou, Panettiere jej najlepšiu priateľku a Culkin jej potenciálny objekt lásky. Bell rokuje o stvárnení policajtky, ktorá pozná Sidney zo strednej školy.

Séria filmov z rokov 1996, 1997 a 2000, ktorých hlavnou postavou je mladá žena Sidney Prescott (Neve Campbell) prenasledovaná sériovým vrahom, zarobila na celom svete vyše 500 miliónov amerických dolárov.

SITA

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM