Webnoviny - Svet

Union poisťovňa sadzby PZP nezvyšuje!

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 10. novembra (WBN/PR) – Union poisťovňa v budúcom roku ceny PZP i napriek zákonnému zvyšovaniu limitov poistného krytia nezvyšuje. Havarijné poistenie si môžete uzavrieť aj cez internet s nulovou spoluúčasťou. Klienti môžu okrem vstupného 50%-ného bonusu získať až 20%-nú zľavu na poistnom, krytie s najvyššími limitmi na slovenskom trhu a bezplatné nadštandardné NONSTOP Asistenčné služby. Cenu PZP Union poisťovňa odvíja od výkonu motora, celkovej hmotnosti vozidla a veku jeho držiteľa. Výhodnú cenu PZP budú mať hlavne skúsenejší a bezškodoví majitelia vozidiel strednej triedy. Motoristi si môžu vybrať balíky PZP Optimum alebo Excellent. Oba kryjú aj vyššie škody na zdraví, majetku a náklady pri usmrtení, lebo poskytujú zvýšené limity poistného krytia, ako stanovuje zákon. K obom typom poistenia Union poisťovňa poskytuje vstupný 50%-ný bonus za bezškodový priebeh bez dokladovania, možnosť až 20%-nej zľavy na poistnom, bezplatné NONSTOP Asistenčné služby, 10%-nú zľavu na havarijné poistenie pri súčasnom uzavretí PZP, klient neplatí spoluúčasť a môže si vybrať frekvenciu platby poistného bez navýšenia ceny.

NONSTOP Asistenčné služby bezplatne Každý klient Union poisťovne uzatvorením PZP získava zdarma komplexný balík asistenčných služieb, v rámci ktorých okrem elementárnych služieb, ako doprava paliva, zabuchnutie kľúčov alebo oprava defektu na mieste, má klient nárok na náhradné vozidlo v prípade poistnej udalosti do výšky 150 € už v základnom balíku.

Havarijné poistenie online 24/7 s nulovou spoluúčasťou V Union poisťovni sa dá havarijné poistenie uzatvoriť aj pohodlne cez internet a platí všade v Európe. Online klient automaticky získava 15%-nú zľavu, obhliadku do 48 hodín na mieste, ktoré si klient zvolí. Union poisťovňa ako jediná na trhu ponúka fixnú spoluúčasť, t. z. výška spoluúčasti sa nemení v závislosti od výšky škody. Výšku spoluúčasti si môže klient zvoliť už od 0 €, 99 €, 199 €, 299 € a 399 €.

Nezabudnite! Výpoveď PZP je možné dať najneskôr šesť týždňov pred dátumom tzv. výročia poistnej zmluvy a je potrebné doručiť ju písomne súčasnému poisťovateľovi, pričom dôležitý je dátum doručenia výpovede, nie dátum odoslania, resp. podania na pošte. Výpoveď poistenia s uvedením čísla poistnej zmluvy PZP a identifikačnými údajmi musí byť podpísaná poistníkom. Odporúčame vyhotoviť si výpoveď v dvoch kópiách a osobne doručiť do poisťovne, jeden exemplár výpovede si nechať potvrdiť s dátumom doručenia.

Výšku PZP a havarijného poistenia si vyrátajte a následne uzatvorte na www.union.sk, alebo na stránkach našich partnerov, alebo stačí zavolať na zvýhodnené číslo Zákazníckeho centra 0850 111 211 a uzatvoriť si PZP aj havarijné poistenie telefonicky.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM