Webnoviny - Svet

Útočníka NY Rangers zatkla polícia

WEBNOVINY.SK

NEW YORK 5. augusta (WEBNOVINY) – Hokejového útočníka Seana Averyho z New York Rangers zatkla po incidente v jeho dome v Los Angeles polícia. Informuje o tom webový portál TMZ.com. Podľa správ zo zámoria, polícia zareagovala na hlásenie o veľkom hluku v Averyho dome. Hokejista po príchode hliadky strčil do policajného dôstojníka a zabuchol dvere. Averyho následne zatkli a prepustili na kauciu 20-tisíc dolárov. Tridsaťjedenročný útočník vo svojom dome údajne organizoval súkromnú oslavu.

Avery je jedným z najkontrover­znejších hokejistov NHL. Počas sezóny 2008/09 sa podrobil liečebnému programu NHL, keď ako hráč Dallasu slovne napadol priateľku Diona Phaneufa Elishu Cuthbertovú, ktorá bola v minulosti jeho partnerkou. Avery sa na ľade i mimo neho dostal do konfliktu aj s mnohými hráčmi vrátane Tima Thomasa, Martina Brodeura, Darcyho Tuckera či Georgesa Laraqua.

V minulej sezóne strelil Avery v 76 stretnutiach len tri góly, na ďalších 24 asistoval. Pred sebou má ešte rok kontraktu s New York Rangers.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM