Webnoviny - Svet

V HC Lev na skúške sedem Rusov, hráči už v Poprade

WEBNOVINY.SK

Ilustračné foto: SITA/Marián PeigerPOPRAD 18. júla (WEBNOVINY) – Káder nováčika Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) HC Lev sa postupne zapĺňa a väčšina hráčov pod zmluvou či na skúške je už v Poprade. Ako informuje oficiálna klubová internetová stránka, do tímu pribudlo na skúšku ďalších sedem ruských hokejistov. Sú nimi útočníci Jevgenij Korotkov, Georgij Gurianov, Arťom Garifulin, Pavel Plotnikov, Rafael Achmetov a obrancovia – dvojičky Michail a Maxim Rybalkovci.

V nasledujúcich dňoch čaká na hráčov v HC Lev bohatý program: „V pondelok a v utorok hráči absolvujú zdravotné testy a ďalšie prehliadky. Potom dostanú výstroj, v stredu predpoludním ideme na ľad a popoludní nás čaká príprava na suchu,“ cituje hclev.eu trénera Radima Rulíka.

V tíme HC Lev je zmluvne zaviazaných spolu osemnásť hráčov, z toho dvaja brankári, sedem obrancov a deväť útočníkov. Z nich je sedem Slovákov, deväť Čechov a dvaja Švédi.

Známy káder HC Lev pre sezónu 2011/2012 v Kontinentálnej hokejovej lige (zdroj: hclev.eu): Brankári: Ján Laco, Tomáš Duba Obrancovia: Alexander Hellström, Jiří Hunkes, Bohumil Jank, Tomáš Klouček, Branislav Mezei, Vladimír Mihálik, Martin Štrbák Útočníci: Stanislav Balán, Rudolf Huna, Martin Chabada, Jaroslav Kristek, Emil Lundberg, Václav Nedorost, Tomáš Netík, Peter Ölvecký, Rastislav Špirko

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM