Webnoviny - Svet

V hrách LOTO a JOKER opäť padli jackpoty

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 10. novembra (WBN/PR) – Stredajšie žrebovanie v hre LOTO potešilo nejedného hráča. Zvlášť dvoch tipujúcich, ktorí rozšírili rady výhercov jackpotov. „V hre LOTO padol po desiatich dňoch ďalší jackpot. Tentoraz v prvom ťahu. Hráč, ktorý uzatvoril stávku v Prešovskom kraji si bude môcť na svoj účet pripísať sumu 736 978,73 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe. Dodal, že súčasne ide o 16-ty tohtoročný jackpot, ktorý padol v hre LOTO. „Ako zaujímavosť možno uviesť, že hráč si zvolil pri uzatváraní stávky náhodný výber. Čiže šťastné čísla za neho vybral počítač,“ uviedol hovorca. Šťastlivec uzatvoril stávku s desiatimi tipmi na jedno žrebovanie a zvolil si aj možnosť zahrať si doplnkovú hru JOKER. Práve v doplnkovej hre JOKER mal fantastické šťastie hráč, ktorý uzatvoril lotovú stávku v Bratislavskom kraji. „Tento hráč sa môže tešiť z výhry 123 883,79 eura. Je to zatiaľ najvyššia tohtoročná jokerová výhra,“ povedal Čépe a dodal, že je to 19-ty tohtoročný jokerový jackpot.

Hra JOKER je doplnková hra k číselnej lotérii LOTO. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,35 eura.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM