Anton Hrachovský Krimi

V Košiciach sa pri nehode prevrátilo auto: Dve osoby sú zranené, z toho jedna ťažko

V Košiciach sa stala dopravná nehoda. Zranili sa pri nej dvaja ľudia.

Ilustračný obrázok k článku V Košiciach sa pri nehode prevrátilo auto: Dve osoby sú zranené, z toho jedna ťažko
Zdroj: TASR

Pri dopravnej nehode, ktorá sa stala v nedeľu 19.augusta krátko po 12.00 h v Košiciach, sa zranili dve osoby. TASR o tom informovala košická krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

Podľa doterajších zistení polície viedol 29-ročný Košičan auto po Moldavskej ceste v smere od výjazdu od Červeného raka do centra. „Pred zastávkou električiek pravdepodobne z dôvodu neprispôsobenia rýchlosti vozidla stavu a povahe vozovky, ako aj svojim schopnostiam, dostal pri výjazde na Moldavskú cestu šmyk, následkom čoho sa s vozidlom prevrátil nabok a narazil do zábradlia nástupného ostrovčeka električiek na zastávke, kde poškodil dopravnú značku a jedno pole tohto zábradlia,“ priblížila hovorkyňa. Po náraze zostalo auto prevrátené.

„Podľa predbežnej lekárskej správy utrpel vodič ľahké zranenia, jeho spolujazdkyňa ťažké zranenia s dobou liečenia nad 42 dní. Celková škoda spôsobená pri nehode bola predbežne vyčíslená na 4400 eur,“ uviedla Mésarová. Požitie alkoholu u vodiča nezistili. Bližšie okolnosti sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Foto: ilustračné

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM