Lenka - Rôzne

V lete je sex lepší

Teplé počasie Vám ponúka množstvo nových miest na intímny styk.

Nechajte sa omámiť teplom zo slnečných lúčov, ktoré Vám dodávajú energiu a chuť na sex. Prečo je to tak? Naše telá sa zbavujú nadbytočného oblečenia, stávajú sa obnaženejšími a tým lákajú pozornosť opačného pohlavia.

Ľudia, ktorí už dlhšie vedú sexuálny život a vyskúšali sex na iných miestach hovoria o nezabudnuteľných zážitkoch. Dajte si však pozor na pokuty za sex na verejnosti. Môže Vás to stáť pár stovák či tisíc eur alebo mesiace až roky väzenia.

Pomôžte si afrodiziakom Afrodiziaka sú látky, ktoré majú za následok spúšťanie chemických reakcií v tele človeka a sú sprevádzané sexuálnymi predstavami. Svoj názov získali podľa antickej bohyne lásky Afrodity.

Viete však, aké je najlepšie a najosvedčenejšie afrodiziakum? Je to zdravie. Preto je dôležitá kvalitná strava, dostatočný pohyb, relaxácia a hlavne čo najmenej stresu. Sexuálne chúťky sa určite dostavia.

Ak by ste však chceli vyskúšať niečo iné… Tak určite sa obráťte na plody mora. Pretože všetko čo je z mora obsahuje zinok, ktorý zvyšuje produkciu sexuálnych hormónov. Za spomenutie stoja ustrice, ktoré sú najchutnejšie a majú najlepší účinok, ak sa konzumujú bez príloh.

Afrodiziakalne účinky nájdeme aj v iných surovinách či potravinách. Kapor – o jeho povzbudzujúcich účinkoch môže svedčiť aj Vaše budúce početné potomstvo. Losos – účinkuje lepšie ako bežný rezeň a jeho afrodiziakum účinkuje veľmi rýchlo. Paradajky s bazalkou- pôsobia proti starnutiu a únave a v neposlednom rade podporujú činnosť pohlavných orgánov. Surový zeler – obsahuje všetky enzýmy a vitamíny, ktoré sa môžu varom zničiť. Čokoláda – sú v nej obsiahnuté silné stimulačné látky pôsobiace na tvorbu hormónov.

Nezabúdajte, že chuť na sex vzniká predovšetkým v hlavne v mozgu, preto musíte zvádzať, využívať svoju príťažlivosť a očariť svojho partnera. Nie je nič lepšie ako príťažlivý a vzrušený partner.

afrodiziaka
5
Galéria
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM