Webnoviny - Svet

V PKO sa 17. novembra opäť uskutoční Koncert pre všímavých

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 23. októbra (WEBNOVINY) – V bratislavskom Parku kultúry a oddychu (PKO) sa v utorok 17. novembra od 17:11 uskutoční po druhý raz akcia s názvom Koncert pre všímavých. Organizačne ju rovnako ako v roku 2008 zabezpečí Aliancia Fair-play v spolupráci s Agentúrou Pohoda pri príležitosti Dňa boja za slobodu a demokraciu a spomienok na udalosti zo 17. novembra 1989.

Na podujatí vystúpia The Plastic People Of The Universe, Bez ladu a skladu, Para, Diego, Longital, AfterPhurikane, Živé kvety, Ještě jsme se nedohodli, Karpatské chrbáty, Chór vážskych muzikantov, Peťo Tázok & Karaoke Tundra, Tomáš Hudák a Chiki liki tu-a. Koncert pre všímavých však nebude len o hudbe. Na podujatí sa predstaví aj Divadlo na tahu, Nadácia Pontis uvedie program Dobrá krajina a premiéru bude mať film Dobré ráno Slovensko. V PKO tiež rozdajú ceny Biela vrana určené pre vzácnych ľudí, ktorí sa snažia meniť spoločnosť k lepšiemu a podstupujú pritom veľké osobné

Prvých 333 kusov vstupeniek sa v sieti Ticketportal predáva za 11 eur. Ďalšie lístky budú v predpredaji stáť 15 eur a na mieste 17 eur. Na sociálnej sieti Facebook už účasť na akcii potvrdilo viac ako 300 ľudí.

SITA

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM