Webnoviny - Svet

V Podunajských Biskupiciach prepadli stávkovú kanceláriu

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 16. augusta (WEBNOVINY) – Lúpežné prepadnutie stávkovej kancelárie sa dnes na obed stalo v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice.

Stávkovú kanceláriu na Podunajskej ulici prepadli maskovaní páchatelia krátko po 13:30 a pod hrozbou použitia zbrane žiadali vydanie peňazí, agentúru SITA o tom informovala bratislavská policajná hovorkyňa Petra Hrášková.

„V čase lúpežného prepadnutia sa v priestoroch stávkovej kancelárie nachádzali dve zamestnankyne. Ženy v obave o svoj život a zdravie vydali finančnú hotovosť viac ako 700 eur,“ uviedla ďalej Hrášková.

Pri prepade nebol nikto zranený. Po lúpežnom prepadnutí páchatelia ušli na doposiaľ neznáme miesto. Polícia po nich intenzívne pátra.

Ako ďalej uviedla bratislavská policajná hovorkyňa Hrášková, „jeden z mužov je asi 170 cm vysoký. Má výrazne tmavé oči a tmavé rovné vlasy siahajúce po ramená. Na tvári mal farebnú (motorkársku) šatku a na hlave tmavosivú šiltovú čiapku. Oblečené mal tmavé tričko s dlhým rukávom a tmavé nohavice. Druhý muž je asi 180–190 cm vysoký, štíhlej postavy. Na tvári mal farebnú šatku a na hlave tmavú šiltovú čiapku. Oblečené mal tmavé tričko s dlhým rukávom a tmavé nohavice. V ruke držal krátku guľovú zbraň a čierne zamatové vrecúško, v ktorom si odniesol peniaze“.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM