Webnoviny - Svet

V stredu bude premenlivé počasie, začne sa otepľovať

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 15. august (WEBNOVINY) – V stredu bude jasno až polooblačno, na východe, Orave a v Liptove sa vyskytne premenlivá, prevažne veľká oblačnosť.

Zrána bude lokálne hmlisto alebo zamračené s nízkou oblačnosťou. V priebehu dňa hrozia ojedinele prehánky, najmä na krajnom východe.

Najvyššia denná teplota vystúpi na 23 až 29, na Orave, v Liptove a na východe na 17 až 23 stupňov Celzia. Teplota na horách vo výške 1500 m bude okolo 11 stupňov Celzia.

Fúkať bude západný až severozápadný vietor rýchlosťou 2 až 7 m/s (5 až 25 km/h), v nárazoch ojedinele do 12 m/s (45 km/h). V južnej polovici stredného Slovenska bude fúkať len slabý premenlivý vietor.

Nočná teplota vystúpi na 12 až 7, v horských dolinách a kotlinách okolo 5 stupňov Celzia.

Vo štvrtok bude jasno až polooblačno, popoludní začne na západe pribúdať oblačnosť a k večeru meteorológovia očakávajú ojedinele slabé zrážky.

Denná teplota sa vyšplhá na 24 až 29, na Kysuciach, Orave, v Liptove a na Spiši na 18 až 23 stupňov Celzia. Fúkať bude prevažne severozápadný vietor rýchlosťou 2 až 6 m/s (5 až 20 km/h), v južnej polovici stredného Slovenska slabý premenlivý vietor.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM