Webnoviny - Svet

V The Big Bang Theory spolu dva roky tajne randili

WEBNOVINY.SK

Zľava: Jim Parsons, Johnny Galecki, Kaley Cuoco, Simon Helberg a Kunal Nayyar. Foto: AP Photo/Matt Sayles BRATISLAVA 30. septembra (WEBNOVINY) – Hviezdy seriálu The Big Bang Theory (2007) Kaley Cuoco a Johnny Galecki spolu dva roky tajne chodili. Predstavitelia Penny a Leonarda sa rozišli minulý rok, pretože nezvládli tlak udržania ich vzťahu v súkromí.

„Bola to v mojom živote naozaj veľká vec a nikto o tom nevedel. Bol to nádherný vzťah, ale nemohli sme o ňom hovoriť ani nikam spolu chodiť. Veľmi sme chránili nás aj seriál a nechceli sme urobiť nič, čo by mu ublížilo. Ale aj tým sa to zhoršovalo. Nebol to druh vzťahu, po akom som túžila, nechcela som sa skrývať,“ prezradila v najnovšom vydaní magazínu CBS Watch! Cuoco.

Dvadsaťštyriročná herečka dodala, že s Galeckim zostali priateľmi a dokázali oddeliť rozchod od pracovného vzťahu.

„Pokiaľ ide o dvoch profesionálov, ktorí pracujú od svojich štyroch rokov a musia skrývať svoj súkromný život pred verejnosťou, musia takéto veci zvládnuť,“ vysvetlila hviezda, ktorá je známa aj zo seriálov Čarodejnice (1998 – 2006) či 8 jednoduchých pravidiel (2002 – 2005).

SITA

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM