Rastislav Búgel Správy Rôzne

Veľkonočné sviatky zatvoria väčšinu pôšt: Otvorené ostanú len vybrané pobočky

Veľkonočné sviatky ovplyvnia aj chod pobočiek Slovenskej pošty. Niektoré pracoviská však budú ponúkať svoje služby aj naďalej.

Ilustračný obrázok k článku Veľkonočné sviatky zatvoria väčšinu pôšt: Otvorené ostanú len vybrané pobočky
Zdroj: TASR

Slovenská pošta otvorí niektoré svoje pobočky aj počas veľkonočných sviatkov. Zákazníci si tak budú môcť vybaviť svoje záležitosti na pošte aj počas dní pracovného pokoja na Veľký piatok či Veľkonočný pondelok. Informovala o tom hovorkyňa Slovenskej pošty Martina Macková. Uviedla, že počas týchto dní budú otvorené najmä prevádzky v nákupných centrách väčších miest.

Na Veľký piatok (14.4.) môže verejnosť využiť služby pôšt Bratislava 18, 41, 217, 218, Košice 7, 19, Nitra 3, 6 a Žilina 5. Ostatné pobočky budú zatvorené ako v deň pracovného pokoja.

Macková doplnila, že v sobotu (15.4.) budú pošty poskytovať svoje služby ako zvyčajne a na Veľkonočnú nedeľu (16.4.) budú všetky prevádzky zatvorené. Väčšina pobočiek Slovenskej pošty bude zatvorená aj v pondelok (17.4.), výnimku predstavujú Bratislava 18, 41, 217, 218, Košice 7, 19 a Nitra 3 a 6.

Zoznam jednotlivých pobočiek otvorených počas sviatkov je aj s otváracími hodinami uvedený na webovej stránke Slovenskej pošty www.posta.sk v časti Aktuálne.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Najčítanejšie