ELA Rôzne

Vianočné darčeky podľa hviezd? Astrologička Valika vám pomôže s výberom podľa znamenia

Aj vy stojíte pred dilemou, komu aký vianočný darček urobí radosť? Ak ste vyčerpali všetky nápady, možno vám pomôžu tipy podľa znamení.

Ilustračný obrázok k článku Vianočné darčeky podľa hviezd? Astrologička Valika vám pomôže s výberom podľa znamenia
Zdroj: pixabay.com

Blížia sa Vianoce a mnohí z nás zháňajú darčeky pre svojich blízkych, priateľov či kolegov. Ak si poviete, že „on/ona má všetko“ a neviete, akou maličkosťou by ste dotyčnej osobe urobili radosť, skúste to podľa znamenia.

Známa astrologička Valika Polčicová, ktorá sa „hviezdam“ venuje už viac ako tri desaťročia, pripravila pre čitateľov Dnes24 niekoľko vianočných tipov.

Baran 21.3. – 20.4.

Barani sú nároční, ťažko ich potešiť. Majú radi originálne, značkové darčeky. Ak im chcete urobiť radosť, vyberte niečo kvalitné do auta alebo kvalitnú elektroniku, kozmetiku. Pri Baranoch je jedno isté: Ak im neulahodíte, zistíte to na prvý pohľad.

Býk 21.4. – 20.5.

Väčšina Býkov je romantická, ale nepotrpia si na okrasné vecičky, na ktoré bude padať prach. Milujú Vianoce, preto je pre nich atmosféra sviatkov najviac. Ak nemáte na drahé šperky, poteší ich praktický hrnček na kávu.

Blíženci 21.5. – 20.6.

S Blížencami sa spája kreativita, pohyb a komunikatívnosť, preto ich potešia veci hravé a použiteľné. Blíženci sú najväčší čitatelia z celého zverokruhu. Zabodujete dobrou knihou či poučným CD.

Rak 21.6. – 22.7.

Toto je najrodinnejšie znamenia a Rakov úprimne poteší hocičo. Hlavne, že ste na nich mysleli. Tomuto znameniu patri kov striebro: strieborná retiazka, prívesok, hodinky…

Lev 23.7. – 22.8.

Levy sú veľmi nároční, aj keď akože nie :-) Majú v láske okázalosť, lesk a luxus. Jednoznačne darček zo zlata. Ak na to nemáte, tak aspoň niečo originálne, im ušité na mieru. Parfémom, ktorý im bude voňať, nič nepokazíte.

Panna 23.8. – 22.9.

Panny sú praktické, na to nezabúdajte. Všimnite si, čo im chýba napríklad v kuchyni a domácnosti – riad, poháre, vysávač? Dôraz kladú nie na kvantitu, ale kvalitu.

Váhy 23.9. – 23.10.

Váham vládne Venuša, planéta lásky a umenia. Krásne šaty, negližé, šperky… Môžu to byť aj maličkosti, len nech sú to darčeky pekne zabalené a nech je ich veľa.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Škorpiónom je ťažko vyhovieť. Všímajte si počas roka čo také im chýba, o čom snívajú. Opatrne z nich vytiahnite, čo by si želali na ježiška.

Strelec 23.11. – 21.12.

Strelci majú bohatú fantáziu a dbajú o svoj vzhľad. Potešíte ich kvalitným pulóvrom, blúzkou a najmä hodinkami – kvalitnými.

Kozorožec 22.12. – 20.1.

Kozorožci sú veľmi praktickí a potešia sa každému takému darčeku. Tak ako pri Pannách, všimnite si, čo im v domácnosti chýba a smelo sa ich opýtajte, čo by si priali.

Vodnár 21.1. – 18.2.

Vodnárom treba vyraziť dych! Ak majú auto, a je jedno či je to muž alebo žena, kúpte im nejaký originálny doplnok: masážnu podložku pod zadok a na chrbát.

Ryby 19.2. – 20.3.

Ryby hovoria, že nič nepotrebujú, len krásne Vianoce. Nie je to celkom pravda. Ľúbia veľa drobnejších darčekov, aj krásna bižutéria ich poteší.

Najčítanejšie