ELA Magazín Ona

VIDEO: Polonahá Britney Spears to roztočila pri tyči! Má opäť psychické problémy?

Speváčka Britney Spears (41), ktorá sa len nedávno prinavrátila k svojprávnosti, potešila i šokovala niektorých fanúšikov divokým tancom pri tyči.

Ilustračný obrázok k článku VIDEO: Polonahá Britney Spears to roztočila pri tyči! Má opäť psychické problémy?
Zdroj: Instagram.com/britneyspears

Súd najznámejšiu popovú speváčku v novembri 2021 takmer po štrnástich rokoch zbavil opatrovníctva otca. Ten ju údajne nútil vystupovať na koncertoch a akciách proti jej vôli, musela brať lítium a nesmela mať deti so svojím partnerom. Odkedy nie je speváčka pod otcovým dozorom, opäť na seba strháva mediálnu pozornosť.

Vlani Britney Spears oznámila, že veľmi túži po ďalšom dieťati a veľmi by si priala dievčatko. V apríli speváčka otehotnela, krátko nato ale v máji oznámila, že potratila.

V prípade Britney nejde o núdzu šteklivých fotiek či sexi videí. Nie je z nich nadšený ani jej manžel, fitness tréner Sam Asghari. Polonahé príspevky jeho ženy na sociálnych sieťach sa mu síce rozhodne nepáčia, ale obhajujú jej právo na sebavyjadrenie.

„Osobne by som bol, samozrejme radšej, keby tieto fotky a videá nikdy nezverejnila, ale kto som ja, aby som kontroloval niekoho, kto bol kontrolovaný celý svoj život svojou rodinou aj verejnosťou?,“ uviedol v minulosti.

Najnovšie sa Britney predviedla opäť pikantne. „Dostala som tanečnú tyč pred dvoma dňami, minulú noc som ju prvýkrát vyskúšala,“ napísala Britney Spears v pondelok k videu, v ktorom je sporo odetá v leopardích mini bikinách doplnených len čiernymi čižmami.

Fanúšikovia komentovali jej video dosť zmiešanými reakciami. Niektorí sa obávajú o speváčkino duševné zdravie a kritizovali, že z niekdajšieho popového idolu a vzoru mnohých mladých dievčat je po štyridsiatke už naozaj „len zúfalá tanečnica od tyče túžiaca po neustálej pozornosti, pre ktorú urobí doslova čokoľvek“. Britney neskôr zakázala komentovanie príspevku a mnohé nelichotivé skryla.

Takto vyzerá aktuálne Britney Spears
8
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM