Peter Klimant Futbal

Futbalisti zlatomoraveckého futbalového klubu FC ViOn pokračujú v zimných prípravných zápasov. Na trávniku sa postavili proti hráčom trnavského Béčka.

Ilustračný obrázok k článku ViOn má za sebou ďalší prípravný zápas: Zlatomoravčania odohrali vyrovnaný duel s Trnavou

Zlatomoravecký futbalový klub FC ViOn odohral ďalší duel zo série zimných prípravných zápasov pred začiatkom jarnej časti Fortuna ligy 2015/2016.

V utorok sa naši futbalisti postavili proti hráčom FC Spartak Trnava B. Duel sa skončil nerozhodne za stavu 2:2. V závere prvého polčasu Trnava dokonca vyhrávala o jeden gól, Zlatomoravčanom sa však v 90 minúte podarilo vyrovnať.

Ďalšie prípravné stretnutie našich je na pláne v sobotu, kedy si vionisti zakopú proti Šali. Okrem toho ich ešte čaká prípravný zápas proti Zvolenu. Hráči ViOn-u by mali v rámci zimnej prípravy absolvovať aj sústredenie v tureckej Antalyi, to však zatiaľ nie je potvrdené. Ak by hráči s realizačným tímom za teplom napokon neodleteli, príprava prebehne len v domácich podmienkach.

FC Spartak Trnav B – FC ViOn 2:2(2:1)

• góly: 18. Slančík, 90. Klačan