Webnoviny - Svet

Vytunovanie mužských vlasov s V12 turbo fixáciou

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 8. augusta (WBN/PR) – Najnovšia inovácia od Taft Looks prináša neuveriteľný stupeň fixácie 12 pre turbo fixáciu! Nový gél na vlasy V12 Power Speed schne super rýchlo vďaka jedinečnej technológií “Speed Hold Technology”. Mužské vlasy môžu byť preto teraz vytvarované do najextrémnejšieho a najtrendovejšieho účesu všetkých čias!

Pútavý červený dizajn balenia nového gélu Taft Looks V12 Power Speed zaručuje, že ho neprehliadne žiadny muž, ktorý chce aby jeho vlasy vyzerali skvelo s minimálnym úsilím.

Nový gél Taft Looks V12 Power Speed spája výkon s rýchlosťou a silou, ktorá vás nesklame. Táto novinka je určená všetkých, ktorý milujú rýchlosť a žijú rýchlym tempom.

Táto najnovšia inovácia pre mužov od značky Taft poskytuje vysoko účinné riešenie pre styling mužských vlasov a dokazuje, že rýchle je lepšie. Dostupné od marca v obchodoch.

Nový gél V12 Power Speed s fantastickou turbo fixáciou, ktorá vydrží celý deň sľubuje vysoký výkon, ktorý nezlyhá ani v tých najextrémnejších situáciách.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM