Webnoviny - Svet

Výzva Ružových kukláčov

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 27. októbra (WN/PR) – Ďakujeme všetkým, ktorí nám neustále, odkedy sme sa rozhodli bojovať proti nezodpovednosti na cestách, vyjadrujete podporu. Aj vďaka nej sme presvedčení, že bojujeme za správnu vec.

Na základe vašich podnetov sme prišili k presvedčeniu, že je čas urobiť spoločne naozaj niečo veľké.

Blíži sa víkend, kedy nebezpečenstvo na cestách vnímame omnoho intenzívnejšie. Víkend kedy každá, aj drobná chyba za volantom, môže skončiť veľkou tragédiou, keďže nás na cestách bude oveľa viac ako obyčajne.

Ukážme našu silu a odhodlanie niečo zmeniť už tento víkend. Urobme spoločne z najbližšieho víkendu Víkend bez nehody.

Víkendu bez nehody vyjadríte svoju podporu nielen zodpovednou jazdou, ale aj tak, že sa jednoducho označíte ružovou farbou. Stačí ak si ružovou farbou označíte svoje auto, alebo si oblečiete niečo ružové. Ružová bude počas tohto víkendu znamením zodpovednosti na cestách. Bude prejavom našej spoločnej vôle, aby sa na cestách jazdilo bezpečne.

Nepýtajte sa teda, čo môžu ružoví kukláči urobiť pre vás, ale čo môžete pre víkend bez nehody urobiť vy. Ukážme spoločne nezodpovedným vodičom, že nás je veľa takých, ktorým ich správanie sa na cestách nie je ľahostajné, a ktorých aroganciu nemienime ďalej tolerovať.

Zodpovednosť na cestách nech zvíťazí už tento víkend a farba víťazstva bude ružová.

El Comandante

Víkend bez nehody vyhlásili Ružoví kukláči, ktorí sú iniciatívou Union poisťovne. Akciu podporujú aj spoločnosti Ringier a Akzent media.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM