Webnoviny - Svet

Weiss ml. je stále fanúšikom Rangers

WEBNOVINY.SK

MANCHESTER 22. augusta (WEBNOVINY) – Do Dinama Kyjev smerujúci slovenský futbalista Vladimír Weiss ml. sa vyznal z fanúšikovskej príslušnosti ku Glasgowu Rangers. Dvadsaťjedenročný Bratislavčan, ktorý by mal čoskoro vymeniť dres Manchestru City za farby popredného ukrajinského tímu výmenou za odstupné na hranici troch miliónov britských libier, hosťoval v kádri „The Gers“ v sezóne 2010/2011. V Škótsku sa tešil z cenného double, keď ako stabilný hráč základnej zostavy dopomohol Rangers k triumfu v lige i ligovom pohári. V lete sa však vrátil do svojho materského klubu, z ktorého by mohol prestúpiť do ukrajinského Dinama. Záujem mal údajne aj tím zo štadióna Ibrox, rokovania mali zlyhať na finančných požiadavkách „The Citizens“.

Aktuálny kouč Rangers Ally McCoist sa medzičasom vraj vyjadril v tom zmysle, že o služby účastníka MS 2010 v JAR nemá záujem. „Ally povedal, že ma nechce… Ok, veľa šťastia,“ reagoval syn kormidelníka slovenského národného A-tímu na komunitnom portáli Twitter a neskôr dodal: „Netrápi ma to… Stále Rangers, až kým nezomriem.“

Technicky disponovaný krídelník sa už viackrát nechal počuť, že počas svojej kariéry si ešte chce obliecť dres Glasgowa Rangers, tímu, v ktorom absolvoval prvú kompletnú seniorskú sezónu ako hráč základnej jedenástky.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM