Regióny

Z KAŽDÉHO KÚTA: Nešťastie chodí po ľuďoch, na Sliači pútali lietadlá

Regióny nám ponúkli dve tragické udalosti, skvelé letecké predstavenie i hubársku sezónu.

Ilustračný obrázok k článku Z KAŽDÉHO KÚTA: Nešťastie chodí po ľuďoch, na Sliači pútali lietadlá
Zdroj: TASR

Tragické Zlaté Piesky

Policajti pátrajú po totožnosti nájdeného mŕtveho muža na Zlatých Pieskoch. Telo bolo bez známok života vytiahnuté z jazera v sobotu ráno.

Viac už v článku Zlaté Piesky vyplavili ďalšie telo muža.

Polícia pozná totožnosť

Zostaneme pri tragických udalostiach. Polícia už pozná identitu muža, ktorý zahynul v piatok popoludní na železničnej stanici Veľké Leváre.

Z doterajších zistení polície tiež vyplýva, že rušňovodič použil výstražné znamenie a rýchlobrzdu ihneď po jeho vzhliadnutí na prvej traťovej koľaji. Zrážke však už pre krátku vzdialenosť nedokázal zabrániť. Muž pri nej utrpel zranenia nezlučiteľné so životom.

Parádne letecké predstavenie

Z príjemnejšej sorty správ je tá o leteckých dňoch na Sliači. Podujatie prilákalo tisíce zvedavcov, ktorí si v rámci najväčšej leteckej udalosti roka u nás, vychutnali pútavý program.

Medzinárodné letecké dni Slovak International Air Fest prekonali minulý rok rekord v návštevnosti, organizátori by boli radi, keby sa tak stalo aj tento.

Hubári už nosia plné koše

Presne tak, ako to v normálnej sezóne býva, v týchto dňoch sa konečne začala tá pravá hubárska sezóna. Je tu ale dobrá rada pre hubárov. Lesy na Záhorí sú po postreku plné chémie. Huby a iné lesné plody tam nesmiete zbierať. Až do začiatku októbra. Pozrite si mapu zasiahnutej oblasti.

Z každého kúta - 28.8.
4
Galéria
Zdroj: TASR
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie