Krimi

Z krásnej predstavy nočná mora. Na konci veľkej lásky je hádka a rany nožom

Alexandra († 26) a Marek (27) si po desaťročnej známosti mali povedať svoje „áno“ minulý víkend. Svadbu ale vystriedala otrasná tragédia.

Policajta Mareka, ktorý mal v Spišskej Novej Vsi dobodať svoju snúbenicu a jej mŕtve telo následne odviesť do Levočských vrchov, kde ho mal zapáliť a zakopať, obvinili z úkladnej vraždy. Ohavný skutok sa stal len deň pred svadbou. V prípade preukázania viny mu hrozí 20-ročné väzenie.

Dvadsaťsedemročný mladík podľa informácií denníka Nový Čas svoju vinu doznal. „Muž sa k činu priznal, vyšetrovateľ ho obvinil z vraždy," potvrdil hovorca ministerstva vnútra Ivan Netík.

Silvia Keratová z tlačového odboru kancelárie ministra vnútra skôr pre TASR povedala, že „zadržaný policajt už čelí obvineniu z trestného činu vraždy.“ Marek je v súčasnosti pod dohľadom lekárov, ktorí skúmajú jeho psychický stav, otrasená rodina zavraždenej s médiami nekomunikuje.

PREČÍTAJTE SI: Obvinili policajta, ktorý je podozrivý, že dobodal, zapálil a zakopal snúbenicu!

Zdroj: internet

Chceli zrušiť svadbu?

Policajt Marek, ktorý pracoval v pohotovostnej motorizovanej jednotke sa približne pred rokom s Alexandrou presťahoval do Smižian. Vo vzťahu pôsobili normálne, nijako nevytŕčali, susedia nespozorovali žiadne rozbroje. O to viac tento brutálny čin zaráža.

Paradoxne, mladíka k otrasnému činu mala dohnať banálna hádka týkajúca sa Alexandrinej výčitky pri balení zákuskov, že je na všetko sama.

Na Spiši sa medzitým začalo hovoriť o tom, že si Marek svadbu i ďalší život so Sašou pred časom rozmyslel. Je tu však aj verzia nevery, na ktorú mu snúbenica mala prísť a práve ona mala trvať na tom, že sa obrad i spoločný život ruší. A keďže už bolo všetko ohľadom svadby dohodnuté, prišlo krajné riešenie. Tiež sa narába aj s možnosťou skratu.

PREČÍTAJTE SI: Ohavný čin! Slovenský policajt je podozrivý, že dobodal a zapálil vlastnú partnerku

Nevesta je nezvestná, hlásil na polícii

Marek po vražde a odnesení tela do Levočských lesov zašiel na políciu a nahlásil, že je jeho snúbenica nezvestná. Príslušníkom zboru sa ale nepozdávala mladíkova verzia, a tak rozbehli pátranie, počas ktorého zasahoval aj vrtuľník.

Mladému vrahovi do karát nezahralo ani to, že v jeho byte našli krvavé stopy a kamera obytného domu ho zachytila ako v plachte vynáša nevládne telo. Netrvalo dlho a polícia našla v rieke Hornád plachtu i vražedný nástroj – nôž.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM