han Magazín

FOTO: Z týchto cestárov sa smeje celý internet: Vybrali sa KOSIŤ trávu pod snehom!

Absurdita, ktorá pobavila! Ide o cestárov, ktorí si u našich severných susedov zavarili. Aspoň, že na internete sú hitom!

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Z týchto cestárov sa smeje celý internet: Vybrali sa KOSIŤ trávu pod snehom!
4
Galéria

Na kosení trávy pri cestách nie je nič neobvyklé. Horšie to už je počas zimy a hlavne vtedy, keď poriadne nasneží. To bol aj prípad mesta Lipno v Poľsku.

Šoféri, ktorí prechádzali v danom momente okolo nich, nevychádzali z úžasu. Vidieť partiu chlapov ako kosia trávu pod snehom, je niečo neobvyklé.

Kto si však myslí, že ide o žart, je na omyle. Správa ciest skutočne zadala istej firme, aby pokosila trávu okolo cesty vo Veľkopoľskom vojvodstve. Práce sa mali skončiť už začiatkom novembra, ale zamestnanci sa oneskorili o mesiac.

„To je niečo nevídané, nenapadlo by ma, že je možné po snežení kosiť trávu… A možno kosili sneh?,“ citovala televízia TVN24 Przemyslawa Górzného, starostu mesta Lešno, ktorý prechádzal okolo akčných koscov a natočil ich na kameru v aute.

Kým na internete a sociálnych sieťach sú títo páni „machri“, firmu teraz čaká finančný postih.


Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Ďalšie zaujímavosti, novinky a správy z regiónov klikajte na: Bratislava24, Trnava24, Nitra24, Trenčín24, Bystrica24, Košice24, Poprad24, Prešov24, Žiar24, Považská24, Rožňava24, Michalovce24, Žilina24.

Ďalšie aktuálne témy

Poľskí cestári kosili trávu pod snehom
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM