Webnoviny - Svet

Začala kampaň na Miss Slovensko 2010

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 27. októbra (WN/PR) – Slogan „Staň sa pätnástou Miss Slovensko a vyhraj!“ dominuje v úvodnej kampani prestížnej súťaže krásy, ktorá vstupuje do svojho jubilejného pätnásteho ročníka. Víťazku MISS Slovensko 2010 okrem iného čaká aj ročná honorovaná zmluva od Produkčného domu FORZA na 33 000 €, Volkswagen Tiguan, dovolenka na Kubu od cestovnej kancelárie Firo-tour a rodinný dom na rok od www.novamarianka.sk. Súťaž MISS Slovensko 2010 sa začína samotným vyhlásením nového ročníka prostredníctvom mediálnej kampane, ktorá začína posledný októbrový týždeň. Minulý rok sa do súťaže prihlásilo viac ako tisíc dievčat, ktoré museli splniť podmienky účasti. Tie sú rovnaké aj v tomto ročníku: dievčatá musia byť slobodné, bezdetné, musia mať slovenskú štátnu príslušnosť, výšku nad 170 cm a v deň konania finále súťaže musia byť vo veku od 18 do 24 rokov.

Záujemkyne majú zjednodušené prihlásenie sa do súťaže a preto stačí, keď dievčatá prídu priamo na jeden z kastingov v Košiciach, Prešove, Žiline, Banskej Bystrici, Trenčíne, Nitre a Bratislave vždy od 14:00 do 17:00 hodiny. V hlavnom meste sa uskutoční aj neverejné semifinále. Vyvrcholením MISS Slovensko 2010 bude slávnostné finále, ktoré sa uskutoční v priamom televíznom prenose v Televízii Markíza.

Organizátori: Produkčný dom Forza, Oklamčák Production, televízia Markíza Generálni partneri: AquaCity – vodný raj pod Tatrami, Hypernova – lacnejší ako u susedov Hlavní partneri: Kúpele Brusno, Brusnianka, cestovná kancelária FIRO-tour, Hotel Mama´s Bratislava, Volkswagen, Maestro, Nová Marianka, CasaMia, Terra Medica Reklamný partner: Provimi Pet Food Oficiálny dodávateľ: epilla Partneri kastingov: hotel Yasmin, hotel Carpe Diem, Holiday Inn Žilina, hotel Arcade, hotel Magnus, hotel Alexander´s, hotel Gate One Mediálni partneri: Nový Čas, Nový Čas pre ženy, Život, Eva, Markíza, Žurnál, Šport, Slovenská pošta, Rádio Okey, Zoznam.sk, Boomerang Media, Kam do mesta, SITA, ISPA

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM