Marcel Mojžiš Krimi

Žena (†33) z Maduníc za jazdy vypadla z kamióna. Na mieste zahynula

Smrteľná tragédia! Mladá žena (†33) z Maduníc podľa polície počas jazdy vypadla z kabíny kamióna. Na mieste bola mŕtva.

Ilustračný obrázok k článku Žena (†33) z Maduníc za jazdy vypadla z kamióna. Na mieste zahynula
Zdroj: Policajný zbor SR

V utorok asi o 04.20 h si svedok v obci Drahovce (okres Piešťany) všimol na zemi ležiace telo. Zatelefonoval na políciu a oznámil, čo videl. Vzápätí nato v meste Piešťany zastavila policajná hliadka rumunský kamión a posádku auta Škoda Felícia. Rumunského vodiča (43) a dvoch mužov z felície polícia zadržala.

„Vodič kamióna predtým stál na odpočívadle pri Zelenči, kde mal povinnú prestávku. 33-ročná žena z Maduníc sa dostala do jeho kabíny, pričom polícia preveruje, ako, za akých okolností a s akým cieľom. Vodič kamiónu, spolu so ženou vo vnútri, následne vyšiel na diaľnicu a pohyboval sa smerom na Piešťany. Počas jazdy sa ho snažila zastaviť posádka auta Škoda Felícia. Z diaľnice zišiel pri Červeníku, prešiel obcou Madunice, pričom naďalej žene odmietal zastaviť. Pri prechádzaní obcou Drahovce, za doteraz nezistených okolností, žena počas jazdy vypadla z kabíny,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Tá zároveň dodola, že žena utrpela zranenia nezlučiteľné so životom a na mieste bola mŕtva. * „Ako sa z kamióna dostala von, polícia vyšetruje, bolo začaté trestné stíhanie pre zločin obmedzovania osobnej slobody. Vzhľadom na to, že nebolo v prípade možné obviniť konkrétnu osobu, boli zadržaní muži prepustení na slobodu,“* povedala hovorkyňa polície. Vyšetrovanie naďalej pokračuje, prebieha znalecké dokazovanie a vyhodnocovanie zaistených stôp.

Tragédia: Mladá žena počas jazdy vypadla z kabíny kamióna
3
Galéria
Zdroj: hlohovec.dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM