Rôzne

Zimný štadión vybuchol smiechom: To, čo urobili hokejisti na trestnej lavici, nečakal nikto!

Mnohí hokejisti nám zvyknú dokazovať, že okrem športového talentu nosia v sebe aj dušu zabávača. Divákov tiež zvyknú presviedčať, že ani náhodou nie sú žiadni suchári. No a po tomto kúsku, ktorý sa odohral na trestnej lavici, sa vám určite zlepší nálada. Tento podarený fór treba jednoducho vidieť :)

Ilustračný obrázok k článku Zimný štadión vybuchol smiechom: To, čo urobili hokejisti na trestnej lavici, nečakal nikto!
Zdroj: YouTube.com

Už aj na slovenských zimných štadiónoch nie je žiadnou novinkou takzvaná Kiss Cam. Jedná sa o to, že kamera na štadióne nájde zaľúbencov, a tí sa pred všetkými návštevníkmi pobozkajú. Video sa pritom v priamom prenose zobrazuje na kocke nad ľadovou plochou.

O poriadnu šou sa práve prostredníctvom Kiss Cam postarala dvojica nitrianskych hokejistov na popradskom zimnom štadióne. Stalo sa tak počas dvojitého vylúčenia Nitry v 24.kole Tipsport Ligy.

Juraj Štefanka uvidel, že sa nachádzajú na obrazovke orámovaní srdiečkom a využil príležitosť s vedľa sediacim Michalom Novákom. Tento fór sa naozaj podaril a stojí za to ho vidieť. Určite sa aj vám z podareného kúsku hneď zlepší nálada :)

Zvedavá kamera objavila hokejistov: Zabával sa celý štadión
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM