Milan Hanzel Magazín Lifestyle

Známa americká celebrita smúti za Slovenskom: Neviem sa dočkať, kedy sa tam vrátim!

Veľa Američanov ani nevie, kde sa nachádza Európa, nie ešte Slovensko. Lenže, uznávaný fitness tréner Chris Powell je na tom inak. Miluje našu krajinu aj ľudí!

Ilustračný obrázok k článku Známa americká celebrita smúti za Slovenskom: Neviem sa dočkať, kedy sa tam vrátim!
Zdroj: Facebook.com/realchrispowell

Rodák z amerického štátu Arizona je už roky známy svojou televíznou šou Extrémne premeny, kde pomáha chudnúť obéznym ľuďom.

Aj na slovenských obrazovkách

Sympatický Chris sa dostal aj do programu istej slovenskej televízie, vďaka čomu našu krajinu aj navštívil. Spoločnosť mu robila aj jeho sympatická manželka Heidi, ktorá je rovnako vyznávačkou zdravého životného štýlu a fitness. Na konci mája však obaja na sociálnych sieťach šokovali tým, že ich manželstvo sa rozpadlo. Podľa dvojice sa však mali rozísť v priateľskom duchu, kvôli svojim deťom.

Vráti sa ku nám?

Obaja kondiční tréneri sa na Slovensku niekoľkokrát objavili, vždy si pohostinnosť našich ľudí vážili a vyzdvihovali. Rovnako aj krásy krajiny, čo vždy aj dávali najavo. Pred pár dňami sa Chris Powell nechal na svojom oficiálnom Facebooku a Instagrame uniesť. Veď jeho príspevok hovorí jasnou rečou: „Vraciam sa k dňom, kedy sme precestovali svet a spoznávali krásne krajiny ako je Slovensko. Zakaždým, keď som túto krajinu navštívil, privítali ma vrúcnosťou a pohostinnosťou. Neviem sa dočkať, kedy sa tam raz vrátim. Je to taká krásna krajina, kde žijú takí krásni ľudia.“

Aby toho nebolo málo, Powell pridal k statusu aj fotku z Bratislavy.

Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie