Veronika Ondo-Cholewová Regióny

Zo skeletu zostala len suť: Pozrite FOTO ako išla postupne k zemi známa michalovská stavba

Starý skelet nedostavanej nemocnice v Michalovciach je už zbúraný. Čoskoro sa začne s budovaním moderného zariadenia pre tisíce pacientov. Pozrite sa, ako postupne mizla budova, na ktorú si Michalovčania už zvykli.

Ilustračný obrázok k článku Zo skeletu zostala len suť: Pozrite FOTO ako išla postupne k zemi známa michalovská stavba
Foto: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk

V michalovskej nemocnici zlikvidovali posledné časti rozostavaného pavilónu. Pozrite sa čo zostalo z budovy, ktorá nebola nikdy dostavaná. Na jej mieste vznikne nemocnica novej generácie.

Rozsiahle práce na odstraňovaní skeletu nedostavaného pavilónu začali koncom mája. Stavebné práce na nemocnici novej generácie v Michalovciach sa oficiálne začali 31. marca 2015.

Ako uviedol Tomáš Kráľ, hovorca siete regionálnych nemocníc Svet zdravia, prvé boli vykonané práce na zariadení staveniska a na prekládke inžinierskych sietí. Keďže aj tieto práce prebiehali za plnej prevádzky nemocnice, prijali sa dočasné prevádzkové opatrenia na minimalizáciu hlučnosti a prašnosti.

Do Michaloviec mieri nemocnica novej generácie a pacienti sa tak môžu tešiť na vysoký počet jednolôžkových izieb, harmonické liečivé prostredie a na moderné technologické vybavenie. Pozrite si, ako má vyzerať nová michalovská nemocnica po dokončení. VIZUALIZÁCIA: Takto má vyzerať nová michalovská nemocnica

Čítajte tiež:

Michalovská nemocnica dostála novú fazónu: Starý múr je fuč a… vznikla nová promenáda!

Michalovská nemocnica má nové monitory dychu: Budú pomáhať najmenším pacientom

Nemocnica novej generácie v Michalovciach dostala zelenú: Výstavba by sa mala začať už čoskoro!

Michalovčania, na starú nemocnicu zabudnite: Je už minulosťou!
12
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie