Barbara Dallosová Správy Zo Slovenska

Známy moderátor je hitom internetu: NEUVERÍTE, ale správy hlásil v TRENKÁCH! VIDEO

Keď si ostrieľaný moderátor myslel, že kamery sú vypnuté, začal sa bezstarostne prechádzať po štúdiu. A ľudia sa náramne bavia.

Ilustračný obrázok k článku Známy moderátor je hitom internetu: NEUVERÍTE, ale správy hlásil v TRENKÁCH! VIDEO
Zdroj: Reprofoto RTVS

Pravidelný spravodajský blok RTVS bol okorenený vtipným omylom. O dvanástej sa zo štúdia prihovorila moderátorská dvojica a všetko vyzeralo byť v poriadku.

Úsmevný moment prišiel po tom, ako sa moderátori s divákmi rozlúčili. Ostrieľaný hlásateľ správ Ján Hudok si zrejme myslel, že kamery sú už vypnuté, postavil sa spoza pultíka a bezstarostne sa prechádzal po štúdiu. Pozorným divákom neunikol jeho outfit.

Od pása nahor bol Hudok oblečený seriózne, nechýbalo sako a kravata, na nohách mal ale krátke nohavice pestrej farby, pripomínajúce plavky.

Prešľap si všimla aj satirická stránka Zomri a náležite ho okomentovala: „Keď o 12:00 moderuješ správy, ale o 12:30 už musíš byť na pláži.“ Moderátorov správ obvykle vidíme len od pása nahor. Ktovie, možno Hudok v pohodlných šortkách sedáva v štúdiu pravidelne.

Samotná televízia sa k situácii postavila s humorom. Na svojom oficiálnom instagramovom účte zverejnila video s popisom, že leto dorazilo už aj do štúdií v Mlynskej doline. V pozadí záberov pritom hrá známa znelka zo seriálu Pobrežná hliadka (Baywatch).

Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Zostaňte v obraze! Ďalšie správy z domova i zo sveta

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM