Milan Hanzel Správy Zo zahraničia

Celý svet je v ŠOKU: Spevák Rammsteinu má koronavírus a bojuje o ŽIVOT!

Je na jednotke intenzívnej starostlivosti! Nemecko aj zvyšok sveta je v panike kvôli Tillovi Lindemannovi zo skupiny Rammstein. Má koronavírus!

Ilustračný obrázok k článku Celý svet je v ŠOKU: Spevák Rammsteinu má koronavírus a bojuje o ŽIVOT!
7
Galéria

Šíriaci sa vírus si nevyberá ľudí, či je niekto slávni alebo populárni, alebo nie je. Po britskom premiérovi táto pliaga „vyčíňa“ aj u Tillovi Lindemannovi.

Je na JIS-ke

Líder nemeckej populárnej skupiny Rammstein už niekoľko dní zotrváva na jednotke intenzívnej starostlivosti v berlínskej nemocnici. Jeho stav bol natoľko vážny, že sa podľa tamojších médií mali jeho fanúšikovia pripraviť na najhoršie.

Aké mal príznaky?

Vokalista Rammsteinu sa po návrate z koncertu v Moskve, ktorý sa konal 15. marca, sťažoval na vysoké horúčky. Rozhodol sa ísť k lekárovi, ktorý ho okamžite hospitalizoval. Keďže mal aj iné príznaky vírusu COVID-19, urobili mu test, ktorý bol pozitívny.

Stav sa zhoršil

Náhle však 57-ročný umelec pociťoval ešte horší stav, tak ho umiestnili na JIS-ku, kde sa ku koronavírusu pridaj zápal pľúc. Till mal potom podľa nordkurier.de pár dní zápasiť o holý život!

Ako je na tom?

Najnovšie správy z Nemecka o rodákovi z Lipska hovoria, že stále zostáva na JIS-ke, ale má sa vraj lepšie a je stabilizovaný. Jeho karanténa je však ešte prísnejšia.

View this post on Instagram

Breaking news!!!

A post shared by Till Lindemann (@rammstein_till.lindemann_) on

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie