Dominika (22) z Trenčína varuje susedov: Dávajte si pozor na vykrádača áut! FOTO

Podľa našej čitateľky sa po meste pohybuje vypočítavý zlodej. Kde sa nepríjemná udalosť odohrala?

Marek Vatraľ

Na náš oficiálny facebookový profil Trencin.dnes24.sk nám do správ posielajú ľudia z Trenčína a okolia veľa zaujímavých podnetov na rôzne témy.

Naša čitateľka Dominika nám poslala správu, v ktorej nám podrobne opísala kurióznu situáciu. Nepríjemný zážitok sa podľa jej slov odohral na sídlisku Juh, konkrétne na ulici L. Novomeského.

"Chcem upozorniť ľudí, ktorí žijú v Trenčíne, konkrétne na sídlisku Juh, aby si dávali pozor na autá. Minimálne na tie, ktoré nie sú zabezpečené, " uviedla v správe.

Ako sama hovorí, spúšťačom negatívnej skúsenosti bola najsamprv odtrhnutá anténa na aute, až to napokon skončilo vlámaním.

To však ale nie je všetko.

„Zlodej sa prerátal, lebo v mojej staručkej Felícii nenašiel okrem autolekárničky nič. Auto totižto bolo pripravene na púť na zošrotovanie. Dávajte si pozor, ľudia si všelijakí,“ upresnila Dominika.

Vzhľadom k tomu, že išlo o staré auto, ktoré bolo pripravené na likvidáciu, tresne oznámenie na neznámeho páchateľa nepodala. "Chcela som iba upozorniť ostatných ľudí, " znovu zdôraznila.

To, že išlo o reálne vlámanie do auta potvrdzuje podľa Dominiky vyvrtaná dierka pri zámku na vodičovej strane. Fotografiu, ktorú nám z miesta činu poslala nájdete v prílohe článku.

K nepríjemnému zisteniu došlo podľa jej slov v pondelok (7. 5.). Predpokladá, že zlodej sa do auta násilne vlámal medzi piatkovým večerom a nedeľou.

V súvislosti so spomínanou udalosťou sme sa skontaktovali aj s políciou v Trenčíne. Zisťovali sme či muži zákona v posledných týždňoch nezaznamenali vykrádača áut, ktorý sa pohybuje v Trenčíne, konkrétne sa sídlisku Juh. "Polícia neeviduje zvýšený počet krádeží vlámaním do áut v Trenčíne, " informoval nás trenčiansky policajný hovorca Pavol Kudlička.

Foto: Ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame