Ľubomír Hudačko Od vás

Erik zažil okamih, na ktorý nikdy nezabudne: Spoločné stretnutie a FOTKA s futbalovou megahviezdou!

Erik na tie pocity nikdy nezabudne. Mal tú česť zažiť chvíle pri hviezdnom futbalistovi, ktorého obdivujú milióny ľudí po celom svete. Podarilo sa mu odfotiť s megahviezdou tohto športu!

Ilustračný obrázok k článku Erik zažil okamih, na ktorý nikdy nezabudne: Spoločné stretnutie a FOTKA s futbalovou megahviezdou!
Zdroj: Dnes24.sk

Erik Michal pred niekoľkými rokmi odišiel do Barcelony, kde sa následne zamestnal ako steward v jednej z leteckých spoločností.

Okamih, na aký sa nezabúda

Erik tak zažil všeličo, ale podarilo sa mu počas jeho kariéry stewarda vyhotoviť aj fotografiu, na ktorú by bol pyšný doslova každý futbalový fanúšik. Tento mladík sa totiž môže pochváliť spoločným záberom s jedným z najznámejších futbalistov na svete – Lionelom Messim.

Vzhľadom na to, že Barcelona, ako hlavné športové a ekonomické centrum Katalánska patrí medzi najnavštevovanejšie destinácie v Španielsku, dennodenne tam je možnosť stretnúť viaceré zaujímavé osobnosti. Či už zo sveta športu, alebo šoubiznisu.

Erik nikdy nezabudne na okamih, keď zrazu počul na terminále len samé hlasné pokriky, cvakot fotoaparátov s tým, že ľudia pobehovali po celom letisku a mávali ako na prvého mája. „V tom som ich zbadal. Oproti mne pekne kráčalo celé mužstvo FC Barcelona na zápas Ligy majstrov. Nemohol som uveriť, že práve mne sa naskytla takáto možnosť. A to som si predsa nemohol nechať ujsť. Povedal som si, že buď teraz, alebo nikdy. Takáto možnosť odfotiť sa s jedným z najlepších futbalistov sveta je možno raz za život," rozpráva svoj príbeh Erik.

Malý neoholený škriatok

Všetci hráči boli podľa neho veľmi milí a s každým, kto ich požiadal o fotografiu sa bez problémov odfotili. On v tej chvíli, samozrejme, myslel len na foto s jediným hráčom. Keď ho vtedy uvidel prvýkrát naživo, uvedomil si, že kamery dokážu s ľuďmi urobiť zaujímavé veci.

„Predo mnou stál taký malý, skromný, neoholený, nenápadný škriatok, o ktorom by ste, ak by ho niekde stretnete na ulici, nepovedali, že práve toto je držiteľ štyroch Zlatých lôpt za najlepšieho futbalistu. No, ako sa vraví a uňho to podľa mňa platí dvojnásobne, aj malý šašo dokáže urobiť veľké divadlo. Lionel sa bez problémov a nejakých hviezdnych manierov so mnou v pohode odfotil, podali sme si ruky a zaželal som im veľa šťastia," poznamenal.

Erik hneď pochopil, že čas, ktorý sa mu po boku futbalovej megahviezdy podarilo zoči-voči stráviť, je fakt vzácny. Videl totiž všakovakých manažérov, ktorí sa tím snažili čím skôr dostať do lietadla. Erik neskôr ukázal cennú fotku, na ktorú len tak nezabudne, svojmu otcovi aj známym. Priznáva, že všetci, čo ten obrázok videli, boli z toho aj na pár dní – rovnako ako on – tak trochu v šoku :)

Unikátne FOTO od Erika si môžete pozrieť v našej galérii.

foto: Erik Michal

Erikovi sa podaril husársky kúsok, futbaloví fanúšikovia môžu len závidieť
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM