FOTO: V HAF.parku otvorili jedinečnú dennú škôlku pre psíkov

Dennú škôlku na Mánesovom námestí si váš psík zamiluje. Do sýtosti sa tu vyhrá, zamlsá si a naučí sa aj veľa nového.

V obľúbenej kaviarničke psičkárov HAF.park v stredu slávnostne otvorili jedinečnú dennú škôlku pre chlpáčov. Psík si tu nájde veľa nových kamarátov a dostane sa mu starostlivosti ako v bavlnke.

Škôlka pre chlpáčov

Váš milovaný chlpáč sa už viac nemusí nudiť sám doma, kým ste v práci. V dennej škôlke v HAF.parku sa môže do sýtosti vyblázniť s novými kamarátmi a naučiť sa základnej poslušnosti. V škôlke nájde kopec farebných loptičiek, zábavný tunel, plyšákov aj mäkkučké peliešky, na ktorých si môže po šantení dobiť baterky.

Pri tom všetkom bude na vašich miláčikov dozerať „buldočkovská mamina“ Zuzka Hučková, ktorá má bohaté skúsenosti so záchranou najmä buldočkov, zdravotnou starostlivosťou aj ich socializáciou. V Ivanke pri Dunaji má hotel pre psíkov 4 bullys, ktorý chlpáčom poskytuje ubytovanie v rodinnom prostredí. Zuzka je veľká milovníčka psíkov a hrdá mamina buldočkov Fidelka a Frodíka. „Nápad stráženia psíkov v čase zaneprázdnenosti majiteľov nám vnukli práve oni. Vzhľadom na to, že cestovanie do Ivanky je pre Bratislavčanov náročnejšie, vznikol nápad otvoriť dennú škôlku v Bratislave,“ vysvetľuje Zuzka.

Ako na to?

V prípade, že chcete svojmu chlpáčovi spestriť deň, kým ste v práci, škôlka je oficiálne otvorená od dnešného dňa. Do škôlky si však nezabudnite priniesť očkovací preukaz s platnými očkovaniami, obojok, príp. postroj a vôdzku. Ak dávate psíkovi papať aj počas dňa, pribaľte mu aj stravu. O mlsky sa starať nemusíte, bude ich až až. „Počas dňa budeme so psíkmi cvičiť základnú poslušnosť a k tomu patria, samozrejme, aj mlsky. Budeme sa veľa hrať, a tiež pravidelne venčiť,“ dodala Zuzka.

V prípade záujmu o celodenné stráženie sa nezabudnite objednať deň vopred. Maximálna kapacita je osem psíkov, resp. v závislosti od povahy „škôlkárov“.

Denná škôlka pre psíkov v HAF.parku na Mánesovom námestí 7 je otvorená počas pracovného týždňa od 7:00 – 20:00 hod.

Škôlkárske desatoro

  1. Priestor škôlky je určený len pre škôlkárov.
  2. Správny škôlkár je hravý, žravý, spavý a hlavne zdravý.
  3. Škôlkár musí byť socializovaný, nakoľko bezpečnosť je u nás prvoradá.
  4. Som tvoj kamoš, ale aj učiteľ.
  5. Zodpovedný škôlkár musí mať platné všetky povinné očkovania, ktoré preukáže očkovacím preukazom.
  6. Nezabudni si priniesť vôdzku a postroj (obojok).
  7. Ak si hladoš, prines si aj svoju papanicu a hlás alergie.
  8. Dodržiavanie hygieny je základ. Zabezpečujeme pre teba vždy čistý peliešok.
  9. Pamätaj, že každý deň v škôlke je úžasným zážitkom (pre nás oboch).
  10. Škôlkár je pod odborným dohľadom Fidela a Froda.

Cenník:

celý deň – 10 eur

pol dňa – 5 eur

hodina – 3 eurá

permanentka na 10 vstupov – 80 eur

Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Odporúčame