Milan Hanzel Šport Futbal

Futbalista, ktorého zadržala NAKA, prehovoril: Týranie manželky? Som nevinný!

Vo štvrtok (8. 10.) obletela Slovensko správa, že Národná kriminálna agentúra (NAKA) zaistila v Trnave futbalistu. Ten bol obvinený z týrania blízkej osoby.

Ilustračný obrázok k článku Futbalista, ktorého zadržala NAKA, prehovoril: Týranie manželky? Som nevinný!
Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

My sme o tom tiež písali v tomto článku. „Národná kriminálna agentúra zadržala v Trnave osobu K. K., ktorú vyšetrovateľ obvinil z týrania blízkej a zverenej osoby. Aktuálne s obvineným prebiehajú procesné úkony, preto bližšie informácie poskytneme neskôr,“ priblížil pre TASR hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka.

Išlo o reprezentanta

Ani ste nemuseli byť fanúšikom futbalu, mohli ste si domyslieť, že išlo o Kamila Kopúnka. Áno, to je ten, ktorý na futbalových MS v roku 2010 v Juhoafrickej republike skóroval proti Taliansku pri výhre Slovenska 3:2.

No, a samotný futbalista sa pre portál www.sport24.sk na túto tému vyjadril. „Môžem s čistým svedomím prehlásiť, že žiadnemu týraniu manželky počas nášho manželstva nedošlo. Som nevinný! Zo strany manželky a jej rodiny ide o účelové obvinenia. Som zhrozený z toho, že sa polícia necháva zneužívať a ovplyvňovať bežné rozvodové konanie dvoch ľudí,“ uviedol pre sport24.sk.

Rozvádzajú sa

Futbalista sa s manželkou Dominikou rozvádza po takmer desiatich rokoch spolužitia. Aké sú ďalšie slová 36-ročného bývalého reprezentanta ohľadom zásahu NAKA? „Predviedli ma pred vyšetrovateľa, ktorý mi prečítal, z čoho som obvinený. A strčili ma do cely predbežného zadržania. Bol som z toho v šoku, vôbec som netušil, o čo im ide. Veď niekoľko hodín predtým sme mali na okresnom súde rozvodové pojednávanie, kde o týraní nepadlo ani slovo. Ani nechcem hovoriť, čo som prežíval, neželám to nikomu,“ dodal Kopúnek.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie