Krimi

Jozefa Majského vypátrali! Neuveríte, kde ho našli

Policajti uviedli, že podľa vyjadrenia ošetrujúceho lekára nie je Majský schopný akýchkoľvek úkonov.

Ilustračný obrázok k článku Jozefa Majského vypátrali! Neuveríte, kde ho našli
Zdroj: TASR/Michal Svítok

Právoplatne odsúdeného Jozefa Majského, po ktorom je vyhlásené pátranie, českí policajti našli na psychiatrickom oddelení v Prahe. Informuje o tom slovenská polícia na sociálnej sieti.

Policajti uviedli, že podľa vyjadrenia ošetrujúceho lekára nie je Majský schopný akýchkoľvek úkonov, a preto zostáva hospitalizovaný. O ďalšom vývoji budú verejnosť informovať.

„Českí kolegovia začali preverovať miesta, na ktorých sa mohol zdržiavať právoplatne odsúdený Jozef Majský. Prvotné previerky neviedli k želanému výsledku. Získané indície napovedali, že odsúdený sa začal skrývať. Policajti ho napokon vypátrali na pražskej psychiatrii,“ opisuje polícia.

Po odsúdenom podnikateľovi na základe platného európskeho zatýkacieho rozkazu (EZR) vyhlásili národné, ako aj medzinárodné pátranie.

Senát NS SR v stredu (29. 7.) zamietol Majského odvolanie v kauze podvodu na nebankovky Horizont Slovakia a BMG Invest. Platí teda rozhodnutie Špecializovaného trestného súdu v Pezinku z roku 2015, ktorý ho odsúdil na deväť rokov odňatia slobody.

JOZEF MAJSKÝ BOL VYPÁTRANÝ V PRAŽSKEJ NEMOCNICI Na základne získaných poznatkov od oddelenia cieľového pátrania...

Posted by Polícia Slovenskej republiky on Monday, August 3, 2020
Zdroj: TASR

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie