han Šport Hokej

Klobúk dole pán tréner Ramsay: Kanadský kouč Slovenska sa vzdal platu!

Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay urobil veľké gesto a vzdal sa svoju platu až do obnovenia sezóny.

Ilustračný obrázok k článku Klobúk dole pán tréner Ramsay: Kanadský kouč Slovenska sa vzdal platu!
Zdroj: TASR

Zo svojho domova v americkom meste Tampa zároveň zaželal všetkým Slovákom veľa šťastia a zdravia v čase pandémie koronavírusu.

Podporil zväz

Ramsay si uvedomuje, že slovenský hokej sa po predčasne ukončenej sezóne ocitol v náročnej situácii a tak sa rozhodol podporiť ho: „V snahe pomôcť Slovenskému zväzu ľadového hokeja sa vzdávam svojho platu až do času, kým nepôjdeme späť do práce. Dúfam, že koncom augusta budeme na olympijskú kvalifikáciu všetci zdraví a dokončíme spoločne našu snahu,“ povedal vo videoodkaze na stránke SZĽH. Olympijská kvalifikácia by sa mala uskutočniť 27. až 30. augusta v Bratislave

Slová do boja

Slovenskí hokejisti mali v apríli odštartovať prípravu na majstrovstvá sveta vo Švajčiarsku, pre pandémiu koronavírusu však podujatie odložili a rovnako aj prípravné zápasy v rámci série Euro Hockey Challenge.

„Chcel by som popriať všetkým Slovákom veľa šťastia počas tejto krízy. Všetkým mojim kamarátom a kolegom. Podporujeme vás! Dúfam, že dokážeme zostať spolu ako tím. Ak sa budeme správať tímovo, tak spoločne porazíme krízu, ktorej čelíme. Celá rodina Ramsayovcov vám praje, aby ste boli v bezpečí, aby ste boli zdraví a aby ste v budúcnosti mali vynikajúci život,“ odkázal Ramsay na Slovensko.

Zdroj: YouTube.com
Kouč Ramsay sa zriekol platu
6
Galéria
Zdroj: TASR
Zdroj: TASR/Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM