han Magazín

Koronavírus si našiel aj známu herečku: Polnišová je POZITÍVNA a vírus jej dáva ZABRAŤ

Slovensko zápasí s pandémiou a neraz sa nakazí aj niekto zo známych osobností. Patrí k nim aj herečka a komička Petra Polnišová, ktorá prezradila aj niečo o svojom aktuálnom stave.

Ilustračný obrázok k článku Koronavírus si našiel aj známu herečku: Polnišová je POZITÍVNA a vírus jej dáva ZABRAŤ
Zdroj: TASR/Pavol Zachar

O tom, že sa nakazila hviezda markizáckeho seriálu Horná Dolná, informoval denník Nový Čas.

Epidemiologická situácia je u nás hrozivá, čo potvrdzujú každodenné čísla a prebiehajúci lockdown. Už druhý deň po sebe malo Slovensko vyše 10-tisíc nových prípadov. Korona prekvapila aj zaočkovanú herečku.

Zatvorená doma

„Vírus jej dáva poriadne zabrať. Zatvorená doma bojuje s jeho príznakmi, ktoré sú podľa jej slov síce silné, ale vďaka očkovaniu, ktoré podstúpila, nie fatálne,“ uvádza portál Čas.sk. Podľa informácií denníka to Petra s chorobou zvláda už niečo vyše týždňa, ale nie je to nič príjemné. Samozrejme, je v karanténe.

„Áno, som pozitívna. Vďaka očkovaniu však nemám fatálny priebeh, ale klamala by som, keby som tvrdila, že je mi ľahko,“ prezradila herečka Novému Času.

Mnohí Slováci, ktorí zvládajú boj s covidom v domácom liečení, by mohli povedať to isté, čo poznamenala Polnišová: „Je mi dosť zle, som doslova rozporciovaná na kusy, ale čo je horšie, nemocnice sú plné, zdravotníci vyčerpaní… a tých mi je najviac ľúto."

Netreba zrejme pripomínať jej kolegu zo seriálu Horná Dolná, ktorý pred pár mesiacmi covidu podľahol. Bol to herec Štefan Kožka, ktorý zomrel vo veku 66 rokov a tesne pred svojou smrťou nahral videoodkaz.


FOTO: ilustračné

Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Ďalšie zaujímavosti, novinky a správy z regiónov klikajte na: Bratislava24, Trnava24, Nitra24, Trenčín24, Bystrica24, Košice24, Poprad24, Prešov24, Žiar24, Považská24, Rožňava24, Michalovce24, Žilina24.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM