Lukáš Zavacký Futbal

Košický futbalový odchovanec na odchode z Poľska? Vzbudil vraj záujem anglických veľkoklubov!

O služby hráča, ktorý je košickým odchovancom, majú vraj eminentný záujem veľkokluby z kolísky futbalu. Dôjde onedlho k zaujímavému prestupu?

Ilustračný obrázok k článku Košický futbalový odchovanec na odchode z Poľska? Vzbudil vraj záujem anglických veľkoklubov!
Zdroj: TASR

Vo Francúzsku momentálne prebiehajú majstrovstvá Európy a v slovenskom drese sa predstavili športovci, ktorí svoj talent rozvíjali práve v našom meste. Matúš Kozáčik a Ondrej Duda. Druhý spomenutý môže vo svojej kariére postúpiť vyššie.

Čítajte tiež: Slovensko skončilo na európskom šampionáte v osemfinále: Úspech i vďaka košickým odchovancom!

Ako informovalo britské periodikum Daily Star, 21-ročný ofenzívny stredopoliar Legie Varšava sa stal stredobodom pozornosti anglických celkov. Ide o Manchester United, Arsenal Londýn a West Ham United.

Poľský zamestnávateľ je mladíka ochotný pustiť, pokiaľ za neho niekto zaplatí požadovanú čiastku. Jeho cena sa pohybuje okolo úrovne päť miliónov libier. Nedávno však média od našich severných susedov písali o tom, že je blízko k transferu do talianskej ACF Fiorentiny.

Chcete vedieť, čo je v košickom športe nové, aké udalosti sa pripravujú alebo prečítať si o ňom rôzne zaujímavosti? Pridajte sa do facebookovej skupiny v tomto odkaze a nič podstatné vám už nikdy neunikne.

Môže vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24/TASR
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM