Regióny Zo Slovenska

Krásne a sexy Slovenky. Súťaž Fotomodelka Európy 2016 bola zážitkom pre oko

Šestnásť finalistiek zabojovalo o titul najkrajšej slovenskej Fotomodelky Európy 2016. Ktorá z krások sa napokon tešila z prvenstva?

Ilustračný obrázok k článku Krásne a sexy Slovenky. Súťaž Fotomodelka Európy 2016 bola zážitkom pre oko
Foto: Rob Piroska

Ďalší ročník súťaže krásy Fotomodelka Európy 2016 – Fotomodella D'Europa Slovakia je za nami a najmä mužské oko sa malo na čo pozerať. Zo šestnástky finalistiek vybrali porotcovia tri najkrajšie modelky, z víťazstva sa teší kráska z Banskej Bystrice.

Kráska spod Urpína

V Divadle Andreja Bagara v Nitre sa každá z finalistiek pred porotou i divákmi ukázala v piatich rôznych luxusných modeloch – spoločenských šatách, spodnej bielizni či plavkách. Korunku pre druhú vicemiss získala Iveta Varényiová z Nových Zámkov. Prvou vicemiss sa stala Žilinčanka Dominika Fecmanová. Titul najkrajšej slovenskej fotomodelky získala Lucia Birová z Banskej Bystrice. V SMS hlasovaní získala najviac hlasov Nikoleta Bindicsová z obce Lék (okres Dunajská Streda). Trojica ocenených spolu s víťazkou SMS hlasovania pocestuje za odmenu okrem iného aj na dovolenku do päťhviezdičkového rezortu na exotickú Srí Lanku.

Výsledky súťaže o fotomodelku Európy 2016

  • 1. miesto – Lucia Birová
  • 2. miesto – Dominika Fecmanová
  • 3. miesto – Iveta Varenyiová
  • SMS hlasovanie – Nikoletta Bindicsová
Fotomodelka Európy 2016
13
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie