red . Krimi

Matka napadnutej Andrejky (11): Pôjdem aj cez mŕtvoly, kým vinníkov nepotrestajú

Len 11-ročná Andrejka po bitke skončila vyzlečená a skrvavená v nemocnici. Jej šokovaná mama žiada o spravodlivý trest.

Ilustračný obrázok k článku Matka napadnutej Andrejky (11): Pôjdem aj cez mŕtvoly, kým vinníkov nepotrestajú
Zdroj: reprofoto TV Markíza

Začiatkom roka otriasol Slovenskom šokujúci prípad brutálne napadnutej Andrejky (11), ktorú trojica tínedžerov zatiahla do opusteného areálu bývalého družstva v Miloslavove. Písali sme o tom TU. O slovo sa teraz prihlásila jej zdesená matka, ktorá žiada spravodlivosť.

Matka žiada trest

Len 11-ročná Andrejka po bitke skončila vyzlečená a skrvavená v nemocnici. Jej šokovaná mama žiada o spravodlivý trest. Pre denník Nový Čas povedala, že útočníci sa jej doteraz neospravedlnili. „Každým dňom sa k nám dostávajú ďalšie a ďalšie videá. Keď na ne pozerám, je mi zle hlavne zo seba. Že moje dieťa bolo niekde samo, dobité, a ja som mu nedokázala pomôcť,“ povedala zronená mama pre denník.

Poburujúce na celom príbehu je aj to, že deti, ktoré do len 11-ročného dievčaťa liali alkohol a bili ju, mali byť jej kamaráti.

Potvrdzujú to aj slová jej matky, ktorá tvrdí, že hlavnou aktérkou mala byť istá Ela, ktorá do nej mala liať alkohol. Ďalšou „kamarátkou“ je Natália, ktorá podľa mamy dobitého dievčaťa ťahá jej dcéru na zlé chodníčky.

Pôjde aj „cez mŕtvoly“

„Doteraz nikto z útočníkov Andrejke nezavolal, nenapísal, ani sa nám neospravedlnili. Ospravedlnenie ju netrápi, ale nech idú do basy a chce, aby si to odpykali,“ povedala pre Nový Čas Andrejkina mama s tým, že sa nezastaví, kým všetkých zainteresovaných nepostihne spravodlivý trest. „Oni išli vypovedať a behajú si po slobode. Ela dostala na týždeň zaracha a behá si vonku,“ dodala.

„Pôjdem aj cez mŕtvoly, aby si každý jeden, kto sa toho zúčastnil, odpykal trest hodný tohto činu,“ reagovala matka na sociálnej sieti na vyjadrenie otca jednej z účastníčok, ktorá sa objavila na videách.

Ako zhodnotil celú vec psychológ, sa dočítate na ďalšej strane.

Prečítajte si aj

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM