Webnoviny - Svet

Mila Kunis si zahrá v Čarodejníkovi z krajiny Oz

WEBNOVINY.SK

Mila KunisFoto: SITA/APBRATISLAVA 27. marca (WEBNOVINY) – Herečka Mila Kunis dostala úlohu v prequeli Čarodejníka z krajiny Oz s názvom Oz, the Great and Powerful. Zahrá si tak po boku Jamesa Franca, ktorého obsadenie v snímke potvrdili štúdiá vo februári. Dvojica už spoločne účinkovala v romantickej komédii Nočné rande (2010). Kunis stvárni úlohu Theodory – najmladšej z troch čarodejníc. Zatiaľ nie je jasné, koho obsadia do úloh dvoch ďalších čarodejníc Glindy a Evanory, pričom v hre sú mená Olivia Wilde, Amy Adams, Kate Beckinsale, Keira Knightley a Rebecca Hall.

Režisérom pripravovanej snímky bude Sam Raimi, ktorý má na konte filmy ako Rýchly a mŕtvy (1995), Jednoduchý plán (1998), Takmer dokonalý zločin (2000) alebo Stiahni ma do pekla (2009). Známy je ale predovšetkým ako režisér trilógie Spider-Man (2002, 2004, 2007), v ktorej si zahral aj James Franco. Snímka Oz, the Great and Powerful bude prequelom legendárneho fantasy muzikálu Čarodejník z krajiny Oz z roku 1939.

Dvadsaťsedemročná Mila Kunis sa preslávila najmä ako Jackie Burkhart v komediálnom seriáli Tie roky sedemdesiate… (1998 – 2006). Najnovšie zažiarila po boku Natalie Portman v psychologickom trileri z baletného prostredia Čierna labuť (2010). Známa je aj z filmov Kopačky (2008) či Kniha prežitia (2010). Najbližšie sa predstaví v komédii Friends with Benefits, ktorej americká premiéra je ohlásená na 22. júla.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM