Webnoviny - Svet

Na internete začína nová éra prenájmu kancelárií

WEBNOVINY.SK

Foto: Kancelarie.skBRA­TISLAVA 21. júna (WBN/PR) – Predstavte si, že od nájdenia kancelárie a jej prenájmu vás delia len tri jednoduché kroky – vyhľadať, porovnať a prenajať.

Jednoduché a finančne nenáročné Prenájom kancelárií je dnes vďaka novo vzniknutému špecializovanému portálu Kancelarie.sk oveľa jednoduchší. Záujemcovia o administratívne priestory môžu nájsť svoju kanceláriu rýchlo a bezplatne. Hlavným benefitom je najmä zníženie finančných nákladov spojených s prenájmom nehnuteľnosti, transparentnosť a maximálna kontrola nad celým procesom.

Komunikáciu určuje nájomca Portál ponúka prehľadnú a neustále aktualizovanú databázu, v ktorej možno ľahko vyhľadať projekty, najviac zodpovedajúce predstave budúceho nájomcu. Kancelárie sa dajú vyselektovať do užšieho výberu, v ktorom si záujemca priestory objektívne porovná na základe rovnakých atribútov. Značne to zjednodušuje proces samotného rozhodovania. Veľkou výhodou je nastavenie komunikácie tak, aby ju hneď od začiatku určoval budúci nájomca. Informácie získava priamo od vlastníka alebo výhradného zástupcu nehnuteľnosti, ktorý svoj objekt, pochopiteľne, pozná najlepšie. Vďaka tomu sa riziko dezinformácií znižuje na minimum.

Bez „spamov“ rovnakých nehnuteľností Prevádzkovatelia portálu sa snažili vyriešiť najmä problém, s ktorým sa záujemcovia o kancelárie bežne stretávajú na realitných portáloch – viacnásobné zobrazovanie jednej nehnuteľnosti. Portál Kancelarie.sk zaraďuje do ponuky len aktuálne kancelárske priestory, a preto databázu pravidelne kontroluje. Každá ponuka má obmedzenú platnosť. Jednou z priorít je uvádzať také ponuky od prenajímateľov alebo ich exkluzívnych zástupcov, ktoré budú jednoznačne identifikované exteriérovou fotografiou a presnou adresou. Každá z nich sa preto ešte pred uverejnením osobne schvaľuje. Portál však nepôsobí iba ako predajný kanál, súčasne sa snaží pomáhať aj prenajímateľom a viesť ich k tomu, aby zvyšovali atraktívnosť svojej ponuky uvádzaním presných a spoľahlivých informácií v dostatočnom objeme a s kvalitnými fotografiami. Súčasťou servisu sú rady a tipy, ktoré súvisia s prenájmom administratívnych priestorov či odporúčaní, ako zmanažovať proces výberu kancelárskeho priestoru a následnej relokácie.

Presvedčte sa sami na portáli www.kancelarie.sk.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM