Magazín Ona

Neuveriteľné PREMENY: Žena schudla 60 kíl, TOTO robila a jedla každý deň!

Chcete v roku 2023 vyzerať lepšie? Prečítajte si inšpiratívne príbehy žien, ktoré prezradili, ako sa im podarilo zhodiť prebytočné kilá.

Ilustračný obrázok k článku Neuveriteľné PREMENY: Žena schudla 60 kíl, TOTO robila a jedla každý deň!
Zdroj: Instagram.com/sarahcatherinne_

Chystáte sa v roku 2023 zmeniť svoj vzhľad a konečne si obliecť svoje obľúbené rifle, ktoré ste nezapli už niekoľko rokov? Nie ste jediná.

Na podobnú cestu sa začiatkom roka vydáva množstvo ľudí. Nie je to jednoduché, ale dá sa to. Dôležité je vytrvať. Dôkazom sú aj príbehy týchto žien, ktoré na sociálnych sieťach prezradili, čo robili a jedli každý deň, aby dosiahli svoju vytúženú postavu.

Ako začať?

Odfoťte sa, aby ste o pár týždňov a mesiacov mohli vidieť pokrok, ktorý ste urobili. Môžete sa tiež odvážiť, prípadne zájsť do lekárne s diagnostickou váhou, kde vám zadarmo môžu odmerať index BMI. Tieto údaje vám pomôžu pri výpočte kalorického príjmu i kalorického deficitu.

„Začala som s schôdzou, len som vymenila výťah za schody a cestou do práce som vystupovala o jednu zastávku skôr. Časom som sa dostala na 10-tisíc krokov denne, čo bol môj cieľ,“ opísala pre magazín Women´s Health svoje začiatky 26-ročná Alica, ktorá v priebehu roka, cvičením a úpravou stravy, schudla 20 kíl.

Čo jesť?

To však nebolo všetko. Priznáva, že ju to stálo nemálo úsilia a odhodlania. Alica, okrem chôdze odporúča cvičiť s odporovými gumami. Trénovať sa naučila podľa videí a aplikácie. Po niekoľkých mesiacoch sa kvôli zistenej intolerancii lepku rozhodla zmeniť aj stravu. Jej nový jedálniček vyzeral nasledovne:

  • Raňajky: 2 vajcia, pol avokáda, 2 krajce bezlepkového toastového chleba, alebo vegánske wafle z ovsených vločiek
  • Desiata: ovocie – banán, hruška, jablko alebo proteínová tyčinka
  • Obed: Veľký šalát, veľa zelených listov, paprika, kukurica, cícer, a falafel, kuracie alebo morčacie mäso
  • Večera: Kuracie prsia, batáty a zelenina

Ďalší inšpiratívny príbeh o žene, ktorá schudla neuveriteľných 60 kilogramov, nájdete na druhej strane!

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM