ELA Magazín

OBROVSKÝ strach pred vážnou operáciou! Spevák Ben Cristovao skončil v nemocnici

Český spevák a influencer Ben Cristovao (35) oznámil svojim fanúšikom nepríjemnú správu. Okrem zrušených koncertov priznal aj veľký strach z vážnej operácie.

Ilustračný obrázok k článku OBROVSKÝ strach pred vážnou operáciou! Spevák Ben Cristovao skončil v nemocnici
Zdroj: Instagram.com/Ben Cristovao

Bývalý účastník SuperStar a tiež aj bývalý partner speváčky Moniky Bagárovej vymenil mikrofón za športové údery. Ben Cristovao sa zranil počas „sparingu“ s MMA zápasníkom Ľudovítom Kleinom. Žiaľ, hudobne sa odpísal na nejaký čas. Poranil si rameno a hoci sa pokúšal rehabilitovať, naďalej mu „vyskakovalo“.

Spevák nakoniec skončil v Olomouckej nemocnici. „O chvíľu idem na operáciu ramena,“ informoval Cristovao svojich fanúšikov v pondelok dopoludnia na Instagrame.

„Z toho, čo som pochopil, sa v ramene odtrhlo labrum aj s kusom kosti a tú treba privŕtať späť, labrum prišiť a vziať odniekiaľ zo svalu šľachu a privŕtať ju inam, aby to už nevypadávalo a fungovalo,“ popísal Ben.

Ben pred zákrokom priznal aj svoj strach. Obáva sa narkózy. „Obrovská vďaka Jiřímu Procházkovi za odporúčanie profesionálov vo Fakultnej nemocnici Olomouc. Viem, že som v tých najlepších rukách. Všetci sú tu zlatí a dokázali zahnať aj môj strach z narkózy, ktorý síce nemá opodstatnenie, ale zato má u mňa v hlave čestné miesto niekoľko rokov," napísal.

Bokom musia ísť aj jeho hudobné aktivity. „Chcel som sa už teraz ospravedlniť všetkým, že nezvládnem show v Ostrave na Rainbow Run 27. 5., ale zdravie je teraz priorita, a ak sa pre mňa našlo miesto u profesionálov s touto špecializáciou a otvorilo sa časové okno, musím do toho ísť (ver mi, že keby som nemusel, tak extrémne nejdem),“ ospravedlnil sa spevák.

Prečítajte si aj:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM