Webnoviny - Svet

OTP Banka s atraktívnym garantovaným výnosom

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 29. júna (WBN/PR) – OTP Banka Slovensko, a.s., prináša klientom ďalšie výhodné úrokové sadzby na vybraných termínovaných vkladoch pre fyzické osoby aj podnikateľov.

„Od 27. júna prinášame klientom OTP Banky ďalšie výhodné zhodnotenie úspor na termínovaných vkladoch. Ponukou najvýhodnejšej úrokovej sadzby na trhu,, 2 % p.a., na termínované v klady s viazanosťou 9 – 11 mesiacov, sme zaznamenali výrazný záujem u klientov. Po zvážení požiadaviek trhu sme pristúpili k ďalšiemu zvýšeniu vybraných úrokových sadzieb pre fyzické aj právnické osoby. Zákazník tak môže u nás pre trojročnom vklade dosiahnuť celkové zhodnotenie úspor až 10.5 %,“ konštatuje Jozef Adamkov, člen predstavenstva a zástupca GR.

Zvýšené úrokové sadzby na terminovaných vkladoch pre fyzické osoby Doba viazanosti vkladov: 2 roky Výška TV v EUR: od 150,00 Aktuálna úroková sadzba p.a.: 3,20% Nárast %: +0,4

Doba viazanosti vkladov: 3 roky Výška TV v EUR: od 150,00 Aktuálna úroková sadzba p.a.: 3,50% Nárast %: +0,2

Zvýšené úrokové sadzby na terminovaný vkladoch pre právnické osoby Doba viazanosti vkladov: 2 roky Výška TV v EUR: od 150,00 Aktuálna úroková sadzba p.a.: 3,20% Nárast %: +0,4

OTP Banka Slovensko, a.s. OTP Banka Slovensko, a.s. je členom finančnej skupiny OTP Group. OTP Banka poskytuje služby v sieti 71 pobočiek na celom Slovensku a je univerzálnou bankou. Ponuka produktov a služieb je prispôsobená požiadavkám a náročnosti klientov. OTP Banka Slovensko, a.s. ponúka svoje produkty a služby fyzickým aj právnickým osobám. Portfólio služieb zahŕňa: depozitné služby, zmenárenské a pokladničné služby, úverové služby, platobný styk domáci i medzinárodný, poradenské služby, treasury a investičné služby.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM